Usługi
wejście do sklepu
Wprowadził: Eric Daugherty
Źródło: http://www.flickr.com

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

W dzisiejszym zarządzaniu działalnością gospodarczą znamy mnóstwo różnorakich metod na badanie satysfakcji klientów. Zazwyczaj zleca się zewnętrznym agencjom reklamowym przeprowadzanie ankiet, w których klienci umieszczają swoje opinie na temat produktów i obsługi. Czasami także są udostępniane złożone kwestionariusze na witrynach WWW. Niestety, tego rodzaju badania posiadają solidną wadę – klienci często nie odpowiadają szczerze, a same efekty analizy nie oddają rzeczywistości.
współpraca
Wprowadził: mik Krakow
Źródło: http://www.flickr.com

Billboard - bardzo skutedczny nośnik przekazu

Co zrobić, ażeby dotrzeć do nowych odbiorców? Takie pytanie niewątpliwie zadają sobie nie tylko specjaliści od marketingu, ale również przedsiębiorcy działający na rynku.
pieniądze w walucie euro
Wprowadził: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawsze kredyty

Niemalże każdy człowiek może od czasu do czasu znaleźć się w sytuacji, kiedy to potrzebne staje się skorzystanie z naprawdę odpowiedniego kredytu. Niekiedy są to spore już trudności finansowe, a w innych przypadkach różnego rodzaju, nieprzewidziane wydatki które na nas spadły i mogłyby stanowić zbyt duże obciążenie dla naszego osobistego budżety.
Kobieta, piękny uśmiech
Wprowadził: BP
Źródło: BP

Jak dbać o zęby, aby mieć piękny uśmiech?

U dorosłych, którzy za długo odkładali odwiedziny u dentysty, czasami nie da się uratować wszystkich zębów. Szkody są za duże i trzeba zęba wyrwać. Ale z pozostałymi sprawami kompetentny stomatolog da sobie radę z pewnością.
pieniądze na stole
Wprowadził: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczki dla firm. Co radzą specjaliści

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie szeroko rozumiana branża finansowa jest już naprawdę bardzo dobrze rozwinięta, zaś same związane z nią usługi odznaczają się ogromnym wręcz zróżnicowaniem.
reklama
Wprowadził: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich rodzajów reklamy najlepiej korzystać? Czy dobrze pamiętać o reklamach tradycyjnych?

Nie ulega wątpliwości, iż reklama jest bardzo ważna. Bez najlepszej reklamy nie uda się sprzedać swoich produktów oraz usług. To przy pomocy reklamy także nasza oferta jest w stanie dotrzeć do grona potencjalnych nabywców.
tort weselny
Wprowadził: mnemosyne888
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze miejsca na organizację wesel. Kilka solidnych patentów

Jeśli ktoś organizuje akurat swoje własne wesele i chciałby w naprawdę dobry sposób świętować ów szczególny moment w swoim życiu, to z pewnością będzie musiał przy tym zadbać o całe mnóstwo rozmaitych rzeczy które mogą mieć bardzo duży wpływ na to, czy będziemy w stu procentach zadowoleni z tego wydarzenia.
u fryzjera
Wprowadził: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com

Jak prowadzić profesjonalny salon kosmetyczny? Jak utrzymać stałych klientów?

Prowadzenie salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego to na pewno ciężkie zadanie. Niektórzy ludzie, jacy przychodzą do takiego miejsca czekają na cuda, a to czasami po prostu niemożliwe. Za rogiem zaś już czeka konkurencja, tak więc naprawdę powinniśmy się starać, ażeby wszystko było jak najlepiej wykonane.
lekarz
Wprowadził: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com

Przykre trudności na tle zdrowotnym – sposób na bezpłodność

Istnieje wiele aspektów naszej codzienności, które pozostawiają wiele do życzenia. Przeciętny człowiek zmaga się z różnymi problemami na wielu płaszczyznach życia. Z reguły tyczą się one sfery finansowej, bądź też zdrowotnej. Wielu ludzi nie posiada wystarczającego poziomu dochodów na pokrycie niezbędnych wydatków, stąd też konieczna jest rezygnacja z różnych produktów oraz usług, których potrzebujemy. Zwykle eliminuje się ze swoich zakupów, te, które nie są niezbędne do przeżycia, a więc rozmaite dobra luksusowe, bądź związane z relaksem i wypoczynkiem.
konstrukcja zrobiona z banknotów
Wprowadził: Marc de Ruijter
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawne kierowanie własnymi funduszami

Urodziliśmy się w czasach, kiedy faktycznie skuteczne zarządzanie swoim osobistym budżetem może być dla nas źródłem niemałych problemów. Równocześnie jednak lekceważące traktowanie takich spraw również nie kończy się zbyt dobrze, więc każdy z nas powinien po prostu poświęcić czemuś takiemu trochę uwagi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.