Usługi
wejście do sklepu
Wprowadził: Eric Daugherty
Źródło: http://www.flickr.com

Jak upewnić się, czy klient jest zadowolony?

W dzisiejszym zarządzaniu działalnością gospodarczą znamy mnóstwo różnorakich metod na badanie satysfakcji klientów. Zazwyczaj zleca się zewnętrznym agencjom reklamowym przeprowadzanie ankiet, w których klienci umieszczają swoje opinie na temat produktów i obsługi. Czasami także są udostępniane złożone kwestionariusze na witrynach WWW. Niestety, tego rodzaju badania posiadają solidną wadę – klienci często nie odpowiadają szczerze, a same efekty analizy nie oddają rzeczywistości.
współpraca
Wprowadził: mik Krakow
Źródło: http://www.flickr.com

Billboard - bardzo skutedczny nośnik przekazu

Co zrobić, ażeby dotrzeć do nowych odbiorców? Takie pytanie niewątpliwie zadają sobie nie tylko specjaliści od marketingu, ale również przedsiębiorcy działający na rynku.
pieniądze w walucie euro
Wprowadził: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Najciekawsze kredyty

Praktycznie każdy człowiek może od czasu do czasu znaleźć się w sytuacji, kiedy to koniecznie staje się skorzystanie z naprawdę dobrego kredytu. Czasem są to spore już kłopoty finansowe, a w innych przypadkach najróżniejsze, nieoczekiwane wydatki którymi musimy się zająć, a które zbyt mocno mogłyby obciążyć nasz osobisty budżet.
Kobieta, piękny uśmiech
Wprowadził: BP
Źródło: BP

Jak dbać o zęby, aby mieć piękny uśmiech?

U dorosłych, którzy za długo przekładali odwiedziny u stomatologa, bardzo często nie można uratować wszystkich zębów. Ubytki są zbyt duże i należy zęba usunąć. Ale z pozostałymi sprawami kompetentny stomatolog poradzi sobie na pewno.
pieniądze na stole
Wprowadził: christopher_brown
Źródło: http://www.flickr.com

Pożyczki dla firm. Co radzą specjaliści

Dość powszechnie wiadomo, że aktualnie ogólnie pojęta branża finansowa stoi już na naprawdę bardzo wysokim poziomie rozwoju, zaś same związane z nią usługi charakteryzują się niemałym zróżnicowaniem.
reklama
Wprowadził: minimalform
Źródło: http://www.flickr.com

Z jakich rodzajów reklamy najlepiej korzystać? Czy dobrze pamiętać o reklamach tradycyjnych?

Nie ma wątpliwości, iż reklama jest niezwykle istotna. Bez najbardziej profesjonalnej reklamy nie uda się sprzedać swoich produktów oraz usług. To przy pomocy reklamy również nasza oferta jest w stanie dotrzeć do grona potencjalnych nabywców.
tort weselny
Wprowadził: mnemosyne888
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze miejsca na organizację wesel. Kilka solidnych patentów

Jeśli ktoś organizuje akurat swoje własne wesele i chce w faktycznie odpowiedni sposób świętować ów szczególny moment w swoim życiu, to na pewno musi przy tym zadbać o bardzo wiele różnych rzeczy które mogą mieć znaczny wpływ na to, czy będziemy faktycznie zadowoleni z tego wydarzenia.
u fryzjera
Wprowadził: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com

Jak prowadzić profesjonalny salon kosmetyczny? Jak utrzymać stałych klientów?

Prowadzenie salonu fryzjerskiego czy kosmetycznego to faktycznie ciężkie zadanie. Niektórzy ludzie, jacy pojawiają się w takim miejscu oczekują cudów, a to czasem po prostu nie jest możliwe. Za rogiem natomiast czai się konkurencja, więc rzeczywiście powinniśmy się postarać, by wszystko było dobrze wykonane.
lekarz
Wprowadził: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com

Przykre trudności na tle zdrowotnym – sposób na bezpłodność

Jest wiele aspektów naszej codzienności, które zostawiają wiele do życzenia. Przeciętny człowiek zmaga się z licznymi problemami na rozmaitych płaszczyznach życia. Najczęściej dotyczą one sfery finansowej, bądź też zdrowotnej. Wielu ludzi nie ma wystarczającego poziomu dochodów na pokrycie potrzebnych wydatków, dlatego konieczna jest rezygnacja z różnych produktów oraz usług, które są nam potrzebne. Zazwyczaj eliminuje się ze swoich zakupów, te, które nie są niezbędne do przeżycia, przede wszystkim dobra luksusowe, czy też związane z relaksem i wypoczynkiem.
konstrukcja zrobiona z banknotów
Wprowadził: Marc de Ruijter
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawne kierowanie własnymi funduszami

Urodziliśmy się w czasach, kiedy faktycznie skuteczne zarządzanie swoim osobistym budżetem może być dla nas źródłem niemałych problemów. Równocześnie jednak lekceważące traktowanie takich spraw również nie kończy się zbyt dobrze, więc każdy z nas powinien po prostu poświęcić czemuś takiemu trochę uwagi.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.