Praca
emocje
Wprowadził: Topher McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com

Jak działać, gdy w naszym życiu pojawią się trudności z emocjami? W jakiej miejsca wtedy się zgłosić?

W dzisiejszych, coraz bardziej stresujących czasach psycholog może pomóc każdemu z nas. Dla niektórych może brzmieć to dziwnie, lecz tak właśnie jest, kiedy życie wymaga od nas coraz więcej. Z jednej strony rozwijamy się na polu prywatnym, na jakim ważne jest życie osobiste, z drugiej jesteśmy aktywni zawodowo - i mocniej lub słabiej - angażujemy się w tego typu pracę. Czasami ciężko pogodzić te dwie sfery, tak więc mamy kłopoty.
kupka monet
Wprowadził: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com

W przypadku kłopotów z wierzycielami poznaj obowiązkowo poradnik dłużnika

Większość z nas każdego miesiąca dokonuje opłaty z tytułu czynszu za mieszkanie, rachunków za prąd lub opłaty za abonament za kablówkę lub sieć internetową.
praca w biurze
Wprowadził: Sylvain Kalache
Źródło: http://www.flickr.com

Firma pod dobrymi rządami

Każdy z nas, kto jest częścią jakiejś firmy, czyli albo jest jej szefem, albo pracownikiem, zapewne może potwierdzić, że bez odpowiedniej organizacji cała praca nie miałaby sensu. Wiadomym jest fakt, iż muszą być ludzie, którzy nadzorują cały proces wytwarzania danych dóbr czy usług, jednak to nie tylko od nich zależy, jak cała działalność będzie prosperowała każdego dnia. Warto jest zauważyć, że w gąszczu obowiązków danej przedsiębiorczości kryje się mnóstwo zobowiązań powiązanych z kwestiami administracyjnymi.
alkohole
Źródło: pixabay.com

Alkohole w ramach prezentu - czy warto?

Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu miewamy sporo dylematów. Czasem nie mamy pojęcia, co ktoś tak naprawdę lubi. Ogółem posiadamy zbyt małą wiedzę na temat osoby, którą mamy obdarować. Wtedy pojawia się problem. Zawsze właściwą opcją jako prezent jest alkohol, więc tak można łatwo wyjść z opresji. Prezentem może zostać nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeśli ktoś zrobił sam dla siebie kilka butelek. A gdy nie mamy takiej opcji, to zawsze możemy kupić cytrynówkę w normalnym sklepie z alkoholami. Osoba obdarowywana na pewno będzie zadowolona.
Pobieranie krwi
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Badania we Wrocławiu

Służba zdrowia w stolicy Dolnego Śląska trzyma się na wysokim poziomie. Jest bardzo wiele przychodni mających umowy z NFZ, funkcjonuje także bardzo dużo prywatnych gabinetów. Jednak, identycznie jak wszędzie, w ramach NFZ na wizyty należy czekać, czasem dość długo. Gdy chcemy coś załatwić od ręki, bezpieczniej jest polegać na prywatnych ośrodkach.
u fryzjera
Wprowadził: ellebil1
Źródło: http://www.flickr.com

Jak prowadzić profesjonalny salon kosmetyczny? Jak utrzymać stałych klientów?

Prowadzenie salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego to faktycznie ciężkie zadanie. Niektórzy ludzie, jacy pojawiają się w takim miejscu oczekują cudów, a to czasem po prostu niemożliwe. Za rogiem zaś czai się konkurencja, więc faktycznie powinniśmy się starać, ażeby wszystko było dobrze wykonane.
style coaching
Wprowadził: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com

Co wskazane jest wiedzieć o Style Coaching?|Kilka przydatnych faktów na temat Style Coaching

Style Coaching nawiązuje nie tylko do przemiany zewnętrznej, lecz też wewnętrznej. Niemało ludzi uważa, iż style coaching obejmuje wyłącznie zmianę wyglądu zewnętrznego, odszukanie nowego stylu czy też konstruowanie własnego wizerunku, ale to nie wszystko.
życie
Wprowadził: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com

Agencja interaktywna - jakie ma zadania

Zadania interaktywnej agencji nie są jednoznaczne i mają szeroki zakres. Zawiera się w nich przede wszystkim współpraca z klientem, opierająca się na działaniach marketingowych oraz promocyjnych.


Agencja interaktywna - jakie ma zadania

Do najważniejszych zadań agencji interaktywnych należy projektowanie stron internetowych dla firm, w tym także sklepów online, jak również prowadzenia kampanii reklamowych i dbanie o wizerunek.
Toaleta dla niepełnosprawnych, minimalizm
Wprowadził: P. i A. Bykowscy
Źródło: http://pawelbykowski.wordpress.com/

Leki, suplementy i kosmetyki dostępne w sieci internetowej - czyli, jak dopomóc sobie w czasie choroby z ratunkiem podkładów i stabilizatorów

Co to konkretnie bywa stabilizator barku? Do jakich rzeczy służą podkłady na łóżeczko? W jaki sposób te wszystkie rzeczy użytkować? Te wszystkie rzeczy i jeszcze bardziej dużo odnajdziesz w naszym artykule!
psychoterapia
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Problemy, gorszy humor, mała chęć do życia? Każdy niekiedy to odczuwa. Jeśli jednakże masz tak ciągle, warto pomyśleć o wizycie u lekarza

Świat to dżungla, w której pełno jest niebezpiecznych sytuacji, w jakim bez problemu jesteśmy w stanie natknąć się na jakieś dzikie zwierzę, przez jakie można zostać zjedzonym. Świat to... Jeśli malujesz takie wizje w swoim umyśle, to pamiętaj, że to tylko wyobraźnia i Twój punkt widzenia. Wcale nie jest tak niedobrze. To po prostu określona wizja, całkowicie różniąca się od pozostałych. Wydaje się, że w każdym umyśle rodzą się inne wizje, ponieważ każdy człowiek jest właściwie inny. Co jednakże, kiedy Twoja wyobraźnia tworzy tylko te okropne, w czarnych barwach, scenariusze?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.