Wiek
lokówki
Wprowadził: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Z którymi problemami pomoże Ci dermatolog?

Jeśli posiadasz potomstwo, które jest właśnie w wieku dorastania oraz z takiego względu posiada kłopoty ze swoją cerą, czyli np. z pryszczami, być może nie starczą różne domowe metody i lepiej będzie pójść do jakiegoś fachowca.
Wilgoć na ścianie
Wprowadził: bachmot
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/

Ośrodek leczenia uzależnień musi posiadać najlepszych specjalistów

Jeżeli ktoś okazuje się być uzależniony od jakiegokolwiek rodzaju używek, to mamy szansę być pewni, że cierpi na tym jego familia. Ma szansę cierpieć tylko pieniężnie, lecz ma szansę okazać się być również zmaltretowana przez to wszystko psychicznie, przez to powinno się zrobić wszystko, by takim ludziom dopomóc.
lekarz medycyna
Źródło: pixabay.com

Współczesna medycyna – jakie zapewnia obecnie szansę chorym oraz jakie stawia ograniczenia?

Medycyna to jedno z największych osiągnięć dzisiejszego człowieka. Czemu? Pozwala leczyć wiele chorób, jakie jeszcze do niedawna były śmiertelne, a wiele z nich zupełnie wyeliminowała. Przykładem jest chociażby dżuma, która w średniowieczu wyludniała całe miasta, a przecież współcześnie już zupełnie nie występuje. Jakie szanse daje swoim pacjentom nowoczesna medycyna? Pozwala coraz efektywniej leczyć nowotwory, jakie wzbudzają rzeczywiście duży strach w społeczeństwie. Poza leczeniem operacyjnym dostępne są też celowane chemioterapie i radioterapie, których przyjmowanie jest coraz bardziej komfortowe dla chorych.
Lekarstwa
Wprowadził: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Czy lakier do paznokci firmy Mavala jest trudny do stosowania?

Dziś wiele dziewczyn oraz mężczyzn przywiązuje znaczną wagę do pielęgnacji paznokci. Zarówno u kobiet, lecz i u mężczyzn paznokcie muszą prezentować się ładnie. To, w jaki sposób wyglądają paznokcie, zazwyczaj świadczy o całej mentalności człowieka.
zobacz
Wprowadził: UlyssesThirtyOne
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne kosmetyki do twarzy to odpowiedni wybór

Kiedy pragniemy w właściwy sposób zatroszczyć się o swą cerę, to powinniśmy się liczyć z tym, że proponowane nam będą przeróżnego rodzaju kosmetyki.
mleczko do demakijażu
Wprowadził: UBM
Źródło: UBM

Ojej kokosowy przechodzi obecnie swą drugą młodość - jest szeroko wykorzystywany w gastronomii, leczeniu oraz dermatologii

Lata temu olej kokosowy był uznawany przez lekarzy jako szkodliwy dla organizmu. Teraz po dokonaniu nowatorskich badań okazało się, że olej kokosowy przeżywa boom.
Urządzenia
Wprowadził: nerissa's ring
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych latach powstała moda na zdrowe żywienie i bio kosmetyki - musimy zatem pomyśleć o sobie oraz swoim pięknie

Dzisiaj, gdy wszelkie półki w supermarketach i drogeriach uginają się od artykułów pełnym chemii, warto pomyśleć czy mamy ochotę być klientami, którzy wkładają do wózka wszystko bez szemrania czy może należy powiedzieć już takiemu procederowi kategoryczne stop.
gabinet kosmetyczny
Wprowadził: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Zlikwiduj napięcia za pośrednictwem odpowiedniego masażu

Obecnie niemal każdy z nas bywa zalatany. Codziennie mamy mnóstwo spraw do załatwienia. Nierzadko budzimy się już zmęczeni, a w trakcie dnia jesteśmy sfrustrowani.
centrum SPA
Wprowadził: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com

Masaż to idealny pomysł, jeżeli czujemy zmęczenie i chcemy poczuć się dobrze

Jeżeli sporo pracujemy przy biurku albo bardzo często trenujemy oraz złapaliśmy kontuzję, to dobrze będzie odwiedzić masażystę, który sprawi, że poczujemy się o wiele lepiej.
filtry
Wprowadził: Dafi
Źródło: Dafi

Preparaty przyszłości - rzeczywista szansa na długie, szczęśliwe życie czy banalna fantastyka naukowa

Kto z nas nie pragnie żyć wiecznie? Mimo że kolejne pokolenia naukowców wykonują swoją trudną pracę eksperymentalną, jak dotąd żaden z nich jeszcze nie odpowiedział jednoznacznie na pytanie - czy eliksir przedłużający życie zostanie w końcu odkryty?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.