Wiek
lokówki
Wprowadził: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Z którymi problemami pomoże Ci dermatolog?

Jeżeli masz potomstwo, które jest akurat w wieku dojrzewania i z takiego powodu ma problemy ze swą cerą, czyli przykładowo z pryszczami, być może nie wystarczą wszelakie swojskie metody i korzystniej okaże się pójść do jakiegoś fachowca.
Wilgoć na ścianie
Wprowadził: bachmot
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/

Ośrodek leczenia uzależnień musi posiadać najlepszych specjalistów

Gdy ktoś jest uzależniony od jakiegoś typu używek, to mamy szansę być przekonani, że cierpi na tym jego rodzina. Ma szansę cierpieć tylko pieniężnie, lecz może być także zmaltretowana przez to wszystko psychicznie, przez to trzeba wykonać wszystko, aby takim ludziom pomóc.
lekarz medycyna
Źródło: pixabay.com

Współczesna medycyna – jakie zapewnia obecnie szansę chorym oraz jakie stawia ograniczenia?

Medycyna to jedno z największych osiągnięć nowoczesnego człowieka. Dlaczego? Pozwala leczyć dużo chorób, które jeszcze do niedawna były śmiertelne, a wiele z nich zupełnie wyeliminowała. Przykładem jest chociażby dżuma, jaka w średniowieczu wyludniała całe miasta, natomiast obecnie już w ogóle nie występuje. Jakie szanse zapewnia własnym pacjentom nowoczesna medycyna? Umożliwia coraz skuteczniej leczyć nowotwory, które wzbudzają bardzo duży strach w społeczeństwie. Poza leczeniem operacyjnym proponowane są też zaawansowane chemioterapie i radioterapie, których przyjmowanie jest coraz bardziej wygodne dla pacjentów.
Lekarstwa
Wprowadził: Pete
Źródło: http://www.flickr.com

Czy lakier do paznokci firmy Mavala jest trudny do stosowania?

Dziś wiele dziewczyn oraz mężczyzn przywiązuje znaczną wagę do pielęgnacji paznokci. Zarówno u kobiet, lecz i u mężczyzn paznokcie muszą prezentować się ładnie. To, w jaki sposób wyglądają paznokcie, zazwyczaj świadczy o całej mentalności człowieka.
zobacz
Wprowadził: UlyssesThirtyOne
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalne kosmetyki do twarzy to odpowiedni wybór

Kiedy pragniemy w właściwy sposób zatroszczyć się o swą cerę, to powinniśmy się liczyć z tym, że proponowane nam będą przeróżnego rodzaju kosmetyki.
mleczko do demakijażu
Wprowadził: UBM
Źródło: UBM

Ojej kokosowy przechodzi obecnie swą drugą młodość - jest szeroko wykorzystywany w gastronomii, leczeniu oraz dermatologii

Lata temu olej kokosowy był uznawany przez lekarzy jako szkodliwy dla organizmu. Teraz po dokonaniu nowatorskich badań okazało się, że olej kokosowy przeżywa boom.
Urządzenia
Wprowadził: nerissa's ring
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych latach powstała moda na zdrowe żywienie i bio kosmetyki - musimy zatem pomyśleć o sobie oraz swoim pięknie

Dzisiaj, gdy wszelkie półki w supermarketach i drogeriach uginają się od artykułów pełnym chemii, warto pomyśleć czy mamy ochotę być klientami, którzy wkładają do wózka wszystko bez szemrania czy może należy powiedzieć już takiemu procederowi kategoryczne stop.
gabinet kosmetyczny
Wprowadził: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Zlikwiduj napięcia za pośrednictwem odpowiedniego masażu

Obecnie niemal każdy z nas bywa zalatany. Codziennie mamy mnóstwo spraw do załatwienia. Nierzadko budzimy się już zmęczeni, a w trakcie dnia jesteśmy sfrustrowani.
centrum SPA
Wprowadził: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com

Masaż to idealny pomysł, jeżeli czujemy zmęczenie i chcemy poczuć się dobrze

Jeżeli sporo pracujemy przy biurku albo bardzo często trenujemy oraz złapaliśmy kontuzję, to dobrze będzie odwiedzić masażystę, który sprawi, że poczujemy się o wiele lepiej.
filtry
Wprowadził: Dafi
Źródło: Dafi

Preparaty przyszłości - rzeczywista szansa na długie, szczęśliwe życie czy banalna fantastyka naukowa

Kto z nas nie pragnie żyć wiecznie? Mimo że kolejne pokolenia naukowców wykonują swoją trudną pracę eksperymentalną, jak dotąd żaden z nich jeszcze nie odpowiedział jednoznacznie na pytanie - czy eliksir przedłużający życie zostanie w końcu odkryty?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.