Ślub
kobieta siedząca na parapecie
Wprowadził: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Mini spódniczki wspaniale pokazują nogi

Kobiety zawsze chcą prezentować się elegancko. Nie ma znaczenia co się wydarzy, panie ciągle pragną prezentować się gustownie, tak żeby spodobać się samym sobie oraz odmiennym. To właśnie sprawia, że w propozycji rzeczy dla pań możemy znaleźć dużo interesujących propozycji, które mają powodować, że będą się one jeszcze lepiej czuły.
sala weselna
Wprowadził: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Przygotowania do wesela czyli o czym należy pamiętać podczas wyboru weselnej sali

Wesele to szczególny czas dla narzeczonych i warto zrobić wszystko, aby był on niepowtarzalny i wyjątkowy. Lecz żeby tak było, to przed nim trzeba sporo zrobić, bo zorganizowanie wesela to czasami kilkanaście miesięcy, w czasie których trzeba podjąć sporo istotnych decyzji. Jedną z pierwszych jest uzgodnienie terminu ślubu, a to w głównej mierze zależy od tego, gdzie młodzi będą chcieli go zrobić.
Ślub za granicą
Wprowadził: Cayobo
Źródło: http://www.flickr.com

Pragniesz, aby twój ślub był naprawdę szczególny? Wybierz uroczystość w pięknym miejscu

Nie sposób zaprzeczyć, że dzień zaślubin jest jednym z tych najistotniejszych w życiu. Właśnie dlatego tak dużo uwagi poświęca się, by stworzyć szczególną oprawę i uwiecznić go na długie lata w pamięci swojej oraz najbliższych osób. Dzień zawarcia ślubu można celebrować na mnóstwo sposobów: zorganizować huczne wesele, wyjechać po uroczystości w bajkową podróż poślubną lub zdecydować się na coś jeszcze bardziej oryginalnego.
w drodze na wesele
Wprowadził: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób wziąć się za organizowanie przyjęcia weselnego?

Impreza weselna i ślub to wydarzenia, jakie potrzebują wieloletniego planowania. Na ogół okazję tą planujemy świętować w gronie naszych najbliższych, zatem też musimy się przygotować na niemałe wydatki. Jak zabrać się za planowanie przyjęcia weselnego, żeby o wszystkim pamiętać i nie wydać przy tym przesadnie dużo pieniędzy?
bukiet ślubny
Wprowadził: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonale przygotowane przez doświadczone spółki przygotowania przedślubne.

Pary, jakie akurat zajmują się przygotowaniami do ślubu mają znacznie łatwiejszą sytuację aniżeli ich poprzednicy jeszcze kilka lat temu. Otóż, kiedy ktoś nie będzie mieć zbytnio dużo czasu na przygotowania powiązane ze swoim weselem albo ma chęć także, aby zajęli się tym eksperci, by wszystko przebiegało wyśmienicie, należy zastanowić się, czy nie będzie właściwie, jeśli zdecyduje się na świadczenia wykwalifikowanej spółki która zajmuje się przygotowywaniem wesel.
zdjęcie weselne
Wprowadził: JULIAN MASON
Źródło: http://www.flickr.com

Fotografie ślubne powinny być udane!

Czy ktoś z czytelników pamięta dokładnie swój ślub? Bez wątpienia nie! Pamięć zawodzi - tak jesteśmy skonstruowani. Sporo pamiętamy, fakt, lecz i tak nawet aż tak istotny dla nas dzień zasadniczo nie jest za bardzo przez nas, po długim czasie, zapamiętany.
Ślub, toast
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak będzie wyglądał okres przygotowania do wesela, jaka będzie rola profesjonalnego fotografa na tej uroczystości.

Przygotowania do ślubu wielu młodym parom zajmują nawet kilkanaście miesięcy. Rzecz jasna nie będzie to oznaczało, że bez przerwy coś się robi, ale pewne decyzje podejmować będzie trzeba nieco wcześniej.
ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com

Ręcznie wykonane przedmioty są w cenie. Co warto kupić u twórców ręcznie wykonanych rzeczy?

Obecnie ręczne wykonywanie przedmiotów jest bardzo rozpowszechnione, a wszyscy twórcy własnoręcznie wytwarzanej biżuterii, kartek, zaproszeń albo dekoracji, w całkiem dobrym położeniu. Malarze obrazów czy grafik i autorzy innego rękodzieła bardzo często prowadzą blogi, strony internetowe i profile na popularnych portalach, na których chwalą się własnymi dziełami.Blogi czy profile to bardzo dobra wizytówka dla tego typu osób, którzy - jako osoby początkujące – przeznaczają zarobione pieniądze raczej na tworzywa i media, niż na własną promocję.
dekoracje ślubne kościoła

Organizowanie ślubnych sesji fotograficznych

Już od bardzo długiego czasu przyjęte jest, że dzień ślubu i uroczystości z tej okazji uwiecznia się na fotografiach, a często również na filmach. Zdjęcia ślubne są bowiem dobrą pamiątką, do której wraca się po dłuższym czasie. Całkiem długą tradycję ma także urządzanie specjalnych sesji fotograficznych, gdzie uczestniczą młode pary. Sesja tego typu zawsze odbywa się w innym terminie niż ślub, najczęściej niedługi czas po ceremonii.
ślub
Wprowadził: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com

Perfekcyjny ślub – jak go zorganizować?

Ślub i wesele – to bardzo ważna okazja w życiu każdego z nas, a często wręcz najważniejsza. Nie dziwi zatem, że zaczynamy się przygotowywać na tę okoliczność dużo, dużo wcześniej. Rekordziści potrafią to robić nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Wszystko powinno być bowiem zapięte na ostatni guzik, dlatego warto stosunkowo wcześnie zacząć przygotowania.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.