Ślub
kobieta siedząca na parapecie
Wprowadził: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com

Mini spódniczki wspaniale pokazują nogi

Kobiety zawsze chcą prezentować się elegancko. Nie ma znaczenia co się wydarzy, panie ciągle pragną prezentować się gustownie, tak żeby spodobać się samym sobie oraz odmiennym. To właśnie sprawia, że w propozycji rzeczy dla pań możemy znaleźć dużo interesujących propozycji, które mają powodować, że będą się one jeszcze lepiej czuły.
sala weselna
Wprowadził: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Przygotowania do wesela czyli o czym należy pamiętać podczas wyboru weselnej sali

Wesele to wyjątkowy czas dla państwa młodych i warto zrobić wszystko, żeby był on niepowtarzalny i wyjątkowy. Lecz aby tak było, to wcześniej trzeba dużo zrobić, bo zorganizowanie ślubu to niekiedy kilkanaście długich miesięcy, podczas których trzeba podjąć sporo istotnych decyzji. Jedną z pierwszych jest uzgodnienie daty ślubu, a to w głównej mierze będzie zależeć od tego, w jakim miejscu młodzi zechcą go zorganizować.
Ślub za granicą
Wprowadził: Cayobo
Źródło: http://www.flickr.com

Pragniesz, aby twój ślub był naprawdę szczególny? Wybierz uroczystość w pięknym miejscu

Nie da się zaprzeczyć, że dzień ślubu jest jednym z tych najważniejszych w życiu. Właśnie dlatego tak dużo uwagi poświęca się, by stworzyć wyjątkową oprawę i uwiecznić go na długie lata w pamięci własnej oraz najbliższych osób. Dzień ślubu można celebrować na mnóstwo sposobów: urządzić huczne wesele, jechać po uroczystości w bajkową podróż poślubną lub decydować się na coś jeszcze bardziej oryginalnego.
w drodze na wesele
Wprowadził: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób wziąć się za organizowanie przyjęcia weselnego?

Impreza weselna oraz ślub to wydarzenia, które wymagają wieloletniego planowania. Zwykle okazję tą chcemy uczcić w gronie naszych bliskich, zatem też musimy się przygotować na duże wydatki. Jak wziąć się za planowanie przyjęcia weselnego, żeby o wszystkim pamiętać i nie stracić przy tym nader dużych pieniędzy?
bukiet ślubny
Wprowadził: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonale przygotowane przez doświadczone spółki przygotowania przedślubne.

Osoby, które właśnie szykują się do wesela mają znacznie łatwiejszą sytuację niż inne pary jeszcze parę lat wstecz. Otóż, jeżeli para narzeczeńska nie będzie mieć zbyt dużo czasu na przygotowania związane ze swoim ślubem bądź chce też, aby zajęli się tym eksperci, żeby to wydarzenie wyszło wyśmienicie, należy przemyśleć, czy nie będzie dobrze, jeżeli przekona się na usługi doświadczonej firmy jaka trudni się przygotowywaniem wesel.
zdjęcie weselne
Wprowadził: JULIAN MASON
Źródło: http://www.flickr.com

Fotografie ślubne powinny być udane!

Czy ktoś z nas pamięta dokładnie swój ślub? Bez wątpienia nie! Ludzka pamięć jest zawodna - tak jesteśmy stworzeni. Sporo pamiętamy, to oczywiste, lecz i tak nawet aż tak ważny dla nas dzień generalnie nie jest za bardzo przez nas, po latach, pamiętany.
Ślub, toast
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jak będzie wyglądał okres przygotowania do wesela, jaka będzie rola profesjonalnego fotografa na tej uroczystości.

Całkowite przygotowania do ślubu większości młodych par mogą zająć nawet kilkanaście miesięcy. Oczywiście nie będzie to oznaczało, że bez przerwy coś się robi, ale niektóre decyzje podejmować będzie trzeba nieco wcześniej.
ślub
Wprowadził: flickr.com
Źródło: flickr.com

Ręcznie wykonane przedmioty są w cenie. Co warto kupić u twórców ręcznie wykonanych rzeczy?

Obecnie rękodzieło jest bardzo rozpowszechnione, a wszyscy twórcy ręcznie wytwarzanej biżuterii, kartek, zaproszeń na imprezy albo dekoracji na stół, w całkiem dobrym położeniu. Autorzy obrazów czy grafik i twórcy innego rękodzieła zwykle posiadają blogi, proste stronki www czy konta na portalach społecznościowych, gdzie chwalą się swoimi pracami.Stronki albo własne konta to świetna wizytówka dla takich osób, którzy - jako osoby nowe w branży – wydają zdobyte fundusze raczej na materiały i media, niż na reklamę.
dekoracje ślubne kościoła

Organizowanie ślubnych sesji fotograficznych

Już dawno temu przyjęło się, że dzień ślubu i uroczystości z tym związane uwieczniane są na zdjęciach, a często także na filmach. Zdjęcia z okazji ślubu są bowiem świetną pamiątką, do której można wracać po latach. Stosunkowo długą tradycję ma także urządzanie specjalnych sesji zdjęciowych, gdzie uczestniczą młode pary. Sesja taka zawsze odbywa się w innym dniu niż zawarcie małżeństwa, najczęściej krótko po ceremonii.
ślub
Wprowadził: JASON 蕭
Źródło: http://www.flickr.com

Perfekcyjny ślub – jak go zorganizować?

Ślub i wesele – to bardzo ważna okazja w życiu każdego z nas, a nierzadko wręcz najważniejsza. Nic zatem dziwnego, że zaczynamy się przygotowywać na tę okoliczność znacznie wcześniej. Rekordziści potrafią to robić nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Chcą, aby wszystko odbyło się perfekcyjnie, by nic nie zawiodło, aby ten dzień – zarazem oni, jak i pozostali wspominali jak najlepiej.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.