Ślub
Kieliszki dla gości weselnych
Wprowadził: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com

Przed Tobą własne wesele? Na jego organizację zdecydowanie musisz poświęcić wiele czasu

Ślub i wesele to niewątpliwie niezmiernie ważne wydarzenie w życiu praktycznie każdego człowieka. Na takie chwile czekają między innymi dziewczyny - przecież mnóstwo z nich już od najmłodszych lat wyobraża sobie siebie w sukni ślubnej. Nic więc dziwnego, że do zorganizowania ślubu i wesela zazwyczaj poświęcamy mnóstwo czasu i uwagi. Najbardziej modne sale weselne często mają zarezerwowane terminy na wiele miesięcy wprzód - dlatego często zakłada się, że na zorganizowanie wesela od A do zet potrzeba mniej więcej dwóch lat. Jeśli to piękne wydarzenie jest także przed Tobą, wówczas bez wątpliwości powinnaś przejrzeć nasz tekst i dowiedzieć się, na co należy zwrócić największą uwagę.
zespół na wesele
Wprowadził: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę podczas wybierania zespołu muzycznego na swój wymarzony ślub.

Jak dużo jest do wesela wie tylko ten, kto przez to już miał okazję przejść. Sala weselna, fotograf, stroje, obrączki i dekorowanie kościoła to jedynie drobna część tego, co będzie do pozałatwiania w tym czasie. Duża część przyszłych par młodych zaczyna od wybrania sali, a to tym samym będzie się wiązać z terminem wesela.
ślub
Wprowadził: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com

Czy będzie się opłacać na uroczystość ślubną wynająć zawodowego fotografa do udokumentowania wszystkiego?

Wiele młodych par organizując swój ślub nie ma nawet świadomości tego, jak dużo najróżniejszych spraw do ogarnięcia będą mieli. A będzie ich naprawdę dużo, jeżeli nawet znacznie będą pomagać przy tym rodzice, to i tak narzeczeni będą mieć sporo do roboty. W pierwszej kolejności będzie do załatwienia sala weselna i zespół grający do tańca i bawiący gości, należy także pomyśleć o odpowiednich ubraniach i parze obrączek.
nowożeńcy piją piwo
Wprowadził: Christopher Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać portrecistę, który upamiętni na zdjęciach ceremonię ślubną

Ślub należy do tych ceremonii, które chcą być zarejestrowane przez ludzi na całe życie. Jednak nasza pamięć staje się ulotna i gdyby nie fotografie, to już po paru latach wspomnienia na tyle by się zatarły, że w sporej liczbie przypadków weselnicy nie pamiętaliby nawet, jakie kostiumy mieli na sobie. Całe szczęście, że opasłe albumy rodzinne, a i dyski laptopów, w tych znanych nam czasach zaczynają wypełniać się z naddatkiem fotografiami unieśmiertelniającymi dosłownie każdy moment uroczystości. Zdjęcia wykonane przez zawodowców są standardowo o wiele bardziej interesujące niż te wykonane przez hobbystów. Z tego też powodu narzeczeni szukają zakładów fotograficznych i poruczają to fascynujące zajęcie profesjonalistom. W taki to sposób fotografie stają się czasem ważniejsze od filmu z samej uroczystości.
Wesele pod namiotem
Wprowadził: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Co powinno się wziąć pod uwagę w czasie najmu sali na wesele?

Jeśli szykujesz się do ślubu i zamierzasz urządzić wesele to na pewno masz ręce pełne roboty. Przygotowywanie wesela faktycznie wymaga dużo pracy, poświęcenia oraz wysiłku, nie mówiąc już o tym, że na pewno wiąże się to również z pewnymi kosztami. Jednym z nich jest wynajem sali weselnej.
fotografia ślubna
Wprowadził: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze wybrać fotografa ślubnego?

Zapisywanie naszych i zarazem ważnych momentów z życia stało się współcześnie w pewnej mierze obowiązkiem. Człowiek ze swojej istoty jest bowiem stworzeniem wyjątkowo uczuciowym, w związku z tym też chętnie pragnie wracać do wydarzeń z przeszłości. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam na rejestrowanie najważniejszych chwil w postaci cyfrowej na długi czas.
ślub
Wprowadził: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Romantyczny ślub w Weronie

Jeśli marzy Ci się niezapomniane wesele, być może powinnaś pomyśleć o wzięciu mniej tradycyjnego ślubu. Obecnie polskie prawo daje tak mnóstwo rozwiązań, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Być może dobrym pomysłem będzie przykładowo ślub za granicą.
imprezka urodzinowa
Wprowadził: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Oczekiwania a rzeczywistość. Co zrobić, by nie zwariować?

Najpiękniejsze momenty w życiu rządzą się własnymi prawami. Nie można mieć o to pretensji, iż takie są i w ten sposób wyglądają. A jeśli sobie wyobrażaliśmy je inaczej, a jest zupełnie inaczej, to co możemy zrobić? Najzwyczajniej w świecie, pogodzić się z tym. Często zdarza nam się myśleć, jak to będzie, kiedy on poprosi mnie o rękę, jak to będzie kiedy wyjadę na koniec świata, jak poczuje się, w momencie gdy spełnię swoje największe marzenie. Jak jest? Większość przypadków to narzekanie, iż nie było tak jak to sobie wyobrażaliśmy, niektórzy zaś mają zgoła odmienne uczucia, iż było lepiej niż przewidywały.
Fotograf ślubny
Wprowadził: Clemens v. Vogelsang
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać odpowiedniego fotografa na ślub i wesele?

Wybór właściwego fotografa na ślub to niezwykle ważna kwestia. Tej decyzji bez wątpienia nie można podejmować szybko. Powinniśmy zatem przekonać się, na jakie aspekty trzeba zwracać uwagę w głównej mierze, aby w konsekwencji nasze zdjęcia były oryginalne i perfekcyjne.
ślub kościelny za granicą
Wprowadził: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu kościelnego? Oto ciekawa propozycja!

Każda z twoich koleżanek jest już po ślubie kościelnym. Miały bardzo huczne zabawy weselne, były tradycyjne zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej odległych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i krewni, jakich nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi na myśl, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. No tak, wszystko to znasz, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Nie odpowiadasz, gdyż tak naprawdę pragniesz mieć ślub kościelny, lecz nie taki, jak miały twoje koleżanki.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.