Ślub
Kieliszki dla gości weselnych
Wprowadził: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com

Przed Tobą własne wesele? Na jego organizację zdecydowanie musisz poświęcić wiele czasu

Ślub i wesele to niewątpliwie niezmiernie ważne wydarzenie w życiu praktycznie każdego człowieka. Na takie chwile czekają między innymi dziewczyny - przecież mnóstwo z nich już od najmłodszych lat wyobraża sobie siebie w sukni ślubnej. Nic więc dziwnego, że do zorganizowania ślubu i wesela zazwyczaj poświęcamy mnóstwo czasu i uwagi. Najbardziej modne sale weselne często mają zarezerwowane terminy na wiele miesięcy wprzód - dlatego często zakłada się, że na zorganizowanie wesela od A do zet potrzeba mniej więcej dwóch lat. Jeśli to piękne wydarzenie jest także przed Tobą, wówczas bez wątpliwości powinnaś przejrzeć nasz tekst i dowiedzieć się, na co należy zwrócić największą uwagę.
zespół na wesele
Wprowadził: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę podczas wybierania zespołu muzycznego na swój wymarzony ślub.

Jak dużo będzie do wesela wie jedynie ten, kto już przez to przechodził. Weselna sala, fotograf, suknia ślubna, wybór obrączek i dekoracje kościoła to jedynie drobna część tego, co będzie do załatwienia w tym czasie. Większość przyszłych par młodych zaczyna od zarezerwowania sali, a to tym samym wiąże się z terminem ślubu.
ślub
Wprowadził: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com

Czy będzie się opłacać na uroczystość ślubną wynająć zawodowego fotografa do udokumentowania wszystkiego?

Wielu narzeczonych organizując swój ślub nie ma nawet świadomości tego, ile różnych spraw do załatwienia będą mieli. A jest ich sporo, nawet jeśli znacznie będą pomagali przy tym rodzice, to i tak młodzi będą mieć sporo do roboty. W pierwszej kolejności do rezerwacji będzie sala na wesele i zespół grający do tańca i bawiący gości, trzeba również pomyśleć o odpowiednich ubraniach i obrączkach.
nowożeńcy piją piwo
Wprowadził: Christopher Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać portrecistę, który upamiętni na zdjęciach ceremonię ślubną

Ślub przynależy do tych uroczystości, które chcą być zakodowane przez społeczność ludzką na całe życie. Jednak nasza pamięć bywa ulotna i gdyby nie zdjęcia, to już po paru latach wspomnienia na tyle by się zatarły, że w większości przypadków weselnicy nie pamiętaliby nawet, jakiego typu ubranie mieli na sobie. Całe szczęście, że duże albumy rodzinne, a i dyski pecetów, w tych znanych nam czasach poczynają wypełniać się z naddatkiem zdjęciami unieśmiertelniającymi dosłownie każdy moment uroczystości. Fotografie wykonane przez specjalistów bywają najczęściej o wiele bardziej interesujące niż te wykonane przez amatorów. Z tego też powodu państwo młodzi szukają zakładów fotograficznych i poruczają to fascynujące zajęcie profesjonalistom. W ten sposób podobizny pary młodej i gości stają się niekiedy ważniejsze od filmu z samej uroczystości.
Wesele pod namiotem
Wprowadził: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Co powinno się wziąć pod uwagę w czasie najmu sali na wesele?

Jeżeli szykujesz się do ślubu i planujesz urządzić wesele to naturalnie masz ręce pełne roboty. Przygotowywanie wesela faktycznie wymaga sporo pracy, poświęcenia oraz wysiłku, nie mówiąc już o tym, że bez wątpienia wiąże się to też z pewnymi kosztami. Jednym z nich jest najem sali weselnej.
fotografia ślubna
Wprowadził: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób dobrze wybrać fotografa ślubnego?

Zapisywanie naszych i zarazem znaczących momentów z życia stało się dzisiaj niejako obowiązkiem. Człowiek ze swojej natury jest bowiem stworzeniem niepomiernie uczuciowym, w związku z tym też chętnie chce wracać do wydarzeń z przeszłości. Dzisiejsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam na przechowywanie najważniejszych chwil w formie cyfrowej na długi czas.
ślub
Wprowadził: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com

Romantyczny ślub w Weronie

Jeśli marzy Ci się wyjątkowe wesele, być może powinniście pomyśleć o wzięciu mniej tradycyjnego ślubu. Teraz polskie prawo daje tak dużo rozwiązań, że na pewno każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Być może dobrym pomysłem będzie przykładowo ślub za granicą.
imprezka urodzinowa
Wprowadził: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Oczekiwania a rzeczywistość. Co zrobić, by nie zwariować?

Najpiękniejsze momenty w życiu rządzą się własnymi prawami. Nie można mieć o to pretensji, iż takie są i w ten sposób wyglądają. A jeśli sobie wyobrażaliśmy je inaczej, a jest zupełnie inaczej, to co możemy zrobić? Najzwyczajniej w świecie, pogodzić się z tym. Często zdarza nam się myśleć, jak to będzie, kiedy on poprosi mnie o rękę, jak to będzie kiedy wyjadę na koniec świata, jak poczuje się, w momencie gdy spełnię swoje największe marzenie. Jak jest? Większość przypadków to narzekanie, iż nie było tak jak to sobie wyobrażaliśmy, niektórzy zaś mają zgoła odmienne uczucia, iż było lepiej niż przewidywały.
Fotograf ślubny
Wprowadził: Clemens v. Vogelsang
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać odpowiedniego fotografa na ślub i wesele?

Wybór właściwego fotografa na ślub to niezwykle ważna kwestia. Tej decyzji bez wątpienia nie można podejmować szybko. Powinniśmy zatem przekonać się, na jakie aspekty trzeba zwracać uwagę w głównej mierze, aby w konsekwencji nasze zdjęcia były oryginalne i perfekcyjne.
ślub kościelny za granicą
Wprowadził: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu kościelnego? Oto ciekawa propozycja!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo gwarne zabawy weselne, były zwyczajowe zabawy, był zespół, przybyła rodzina z najbardziej odległych zakątków Polski, a także z zagranicy. Jacyś kuzyni i krewni, których nie widziano długie lata nagle pojawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to stwierdzenie: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to jest ci znane, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Milczysz, bo tak naprawdę chcesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.