Terapia
wada

Jak pokonać alkoholowe uzależnienie? Na jakiego typu terapię najlepiej uczęszczać?

Najskuteczniejszym i właściwym sposobem, aby zatrzymać uzależnienie od alkoholu oraz pozostałych używek, jest kompleksowe odwykowe leczenie. Rozpoczyna się ono od przerwania picia oraz detoksykacji organizmu.
psychoterapia
Wprowadził: Sohel Parvez Haque
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kogo jest psychoterapia? Czy jesteśmy pewni, ażeby rozpocząć tę formę terapii? Co powinniśmy wiedzieć?

Korzystanie z usług psychologa stało się dziś bardzo popularne i niemal powszechne. Idziemy na terapię ze swoimi powszednimi kłopotami do rozwiązania i wszelkimi smutkami. Oczekujemy, że psychoterapeuta poprzez udzielenie nam wsparcia i pomocy zagwarantuje szybką ulgę w cierpieniu. Okazuje się jednak, że nie każda okoliczność kwalifikuje się na terapię.
lokówki
Wprowadził: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Z którymi problemami pomoże Ci dermatolog?

Jeśli posiadasz potomstwo, które jest właśnie w wieku dorastania oraz z takiego względu posiada kłopoty ze swoją cerą, czyli np. z pryszczami, być może nie starczą różne domowe metody i lepiej będzie pójść do jakiegoś fachowca.
psychoterapeuta
Źródło: flickr.com

O miłość w związku trzeba zatroszczyć się w porę...

Ostatnio terapia zrobiła się dosyć powszechnie stosowana. Dzięki terapii możemy polepszyć jakość życia. Na terapię możemy chodzić gdy pragniemy lepiej poznać samych siebie oraz gdy pragniemy nauczyć się dawać sobie radę z różnymi emocjami.
choroby
Wprowadził: Farouk Systems Polska

Mikrodermabrazja czyli złuszczanie martwego naskórka, typy, przeciwwskazania

Mikrodermabrazja jest to luksusowa oraz nowoczesna technologia, która w swoim działaniu oddziałuje na poprawienie funkcjonowania skóry a także pomaga poradzić sobie z różnymi problemami skórnymi.
wizyta u psychologa
Wprowadził: Mike Renlund
Źródło: http://www.flickr.com

Powody pojawiania się małżeńskich kryzysów, w jaki sposób można sobie z nimi radzić

Chyba każda para będzie miała w swoim związku różne okresy. Raz jest cudownie, miłość aż kwitnie między partnerami, a niekiedy mają się oni ochotę pozabijać albo rozstać i nigdy więcej nie zobaczyć. W rzeczywistości niewiele jest par, jakie mogą z czystym sumieniem stwierdzić o sobie, że nie miały żadnych problemów. W zdecydowanej większości związków się one zdarzają, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych małżonków będzie zależało, czy im się uda z tego wyjść obronną ręką.
gabinet kosmetyczny wrocław
Wprowadził: ierdnall
Źródło: http://www.flickr.com

Dbaj o piękno swojego ciała

Czasem będzie zarówno, iż nie posiadamy już energii na nic oraz czujemy się niezwykle zmęczeni, a to wszystko odbija się na naszym wyglądzie. Najczęściej okazuje się również, iż pozytywny wpływ na wizerunek zadziała również na nasz nastrój i spowoduje, iż ponownie uwierzymy w swoje sposobności.
depresja
Wprowadził: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com

Terapia światłem najlepszą metodą na jesienną depresję

Mało kto lubi jesień. Za oknami coraz szybciej się ściemnia, a pogoda nie rozpieszcza, więc coraz rzadziej możemy liczyć na słońce. Deficyt słońca jest jednym z kardynalnych powodów depresji, jaka jest częstym problemem wskazanej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej znużeni, mamy podłe samopoczucie oraz z trudem podejmujemy się nowych zadań.
mikrodermabracja warszawa
Wprowadził: withbeautiful
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesne sposoby zapobiegania bólowi

Odczuwanie silnych dolegliwości bólowych może skutecznie utrudniać życie ludziom w każdy wieku. Dlatego starają się one sięgać po różne środki przeciwbólowe. Zdarza się jednakże, iż mimo stosowania silnych środków przeciwbólowych odczucia bólowe nie zmniejszają się, a także stopniowo zwiększają.
psycholog
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kiedy powinniśmy pójść do psychologa? Co powinniśmy wiedzieć? Co można dzięki temu zyskać?

Kiedy powinniśmy pomyśleć o odwiedzinach u psychologa? Kiedy poczujemy, że to już jest ta chwila, iż nic nam nie pomaga i powinniśmy umówić się na wizytę? Objawów tego stanu może być wiele, jednakowoż to my musimy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: czego oczekujemy od takiej wizyty. Czemu to takie ważne?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.