Terapia
wada

Jak pokonać alkoholowe uzależnienie? Na jakiego typu terapię najlepiej uczęszczać?

Najbardziej skutecznym i najwłaściwszym sposobem, żeby zatrzymać uzależnienie od alkoholu i innych używek, jest całościowe odwykowe leczenie. Zaczyna się od przerwania picia oraz detoksykacji organizmu.
psychoterapia
Wprowadził: Sohel Parvez Haque
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kogo jest psychoterapia? Czy jesteśmy pewni, ażeby rozpocząć tę formę terapii? Co powinniśmy wiedzieć?

Korzystanie z interwencji psychologa stało się obecnie dosyć popularne i niemal powszechne. Idziemy na terapię ze swoimi codziennymi trudnościami do rozwiązania i różnymi smutkami. Oczekujemy, że psychoterapeuta dzięki udzieleniu nam wsparcia i pomocy przyniesie szybką ulgę w cierpieniu. Okazuje się jednak, że nie każda okoliczność nadaje się na terapię.
lokówki
Wprowadził: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Z którymi problemami pomoże Ci dermatolog?

Jeżeli masz dziecko, które jest właśnie w wieku dorastania i z tego powodu posiada kłopoty ze swoją skórą, zatem np. z pryszczami, być może nie starczą różne swojskie metody oraz korzystniej będzie udać się do jakiegoś fachowca.
psychoterapeuta
Źródło: flickr.com

O miłość w związku trzeba zatroszczyć się w porę...

Ostatnio terapia zrobiła się dosyć powszechnie stosowana. Dzięki terapii możemy polepszyć jakość życia. Na terapię możemy chodzić gdy pragniemy lepiej poznać samych siebie oraz gdy pragniemy nauczyć się dawać sobie radę z różnymi emocjami.
choroby
Wprowadził: Farouk Systems Polska

Mikrodermabrazja czyli złuszczanie martwego naskórka, typy, przeciwwskazania

Mikrodermabrazja jest to luksusowa oraz nowoczesna technologia, która w swoim działaniu oddziałuje na poprawienie funkcjonowania skóry a także pomaga poradzić sobie z różnymi problemami skórnymi.
wizyta u psychologa
Wprowadził: Mike Renlund
Źródło: http://www.flickr.com

Powody pojawiania się małżeńskich kryzysów, w jaki sposób można sobie z nimi radzić

Chyba każda para miewa w swoim związku różne okresy. Raz będzie wspaniale, uczucie aż rozkwita pomiędzy partnerami, a niekiedy chcą się oni pozabijać albo rozstać i nigdy więcej nie zobaczyć. W rzeczywistości jest niedużo par, jakie mogą z czystym sumieniem stwierdzić o sobie, że nigdy nie przechodziły żadnych problemów. W zdecydowanej większości związków będą się one przytrafiać, mają różne przyczyny i tak naprawdę od samych partnerów zależeć będzie, czy im się uda z tego wyjść bez rozstania.
gabinet kosmetyczny wrocław
Wprowadził: ierdnall
Źródło: http://www.flickr.com

Dbaj o piękno swojego ciała

Czasem będzie zarówno, iż nie posiadamy już energii na nic oraz czujemy się niezwykle zmęczeni, a to wszystko odbija się na naszym wyglądzie. Najczęściej okazuje się również, iż pozytywny wpływ na wizerunek zadziała również na nasz nastrój i spowoduje, iż ponownie uwierzymy w swoje sposobności.
depresja
Wprowadził: Jay Aremac
Źródło: http://www.flickr.com

Terapia światłem najlepszą metodą na jesienną depresję

Mało kto lubi jesień. Za oknem coraz szybciej się ściemnia, a pogoda nie rozpieszcza, toteż coraz rzadziej możemy liczyć na słońce. Deficyt słońca jest jedną z fundamentalnych przyczyn depresji, która jest powszechnym problemem wskazanej pory roku. Każdego dnia czujemy się coraz bardziej wyczerpani, mamy kiepskie samopoczucie oraz opornie podejmujemy się kolejnych zadań.
mikrodermabracja warszawa
Wprowadził: withbeautiful
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesne sposoby zapobiegania bólowi

Odczuwanie silnych dolegliwości bólowych może efektywnie utrudniać życie osobom w każdy wieku. Dlatego starają się one sięgać po rozmaite środki przeciwbólowe. Zdarza się jednak, iż pomimo stosowania silnych środków przeciwbólowych odczucia bólowe nie zmniejszają się, a także stopniowo zwiększają.
psycholog
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Kiedy powinniśmy pójść do psychologa? Co powinniśmy wiedzieć? Co można dzięki temu zyskać?

Kiedy powinniśmy pomyśleć o odwiedzinach u psychologa? Kiedy poczujemy, że to już jest ta chwila, iż nic nam nie pomaga i powinniśmy umówić się na wizytę? Objawów tego stanu może być wiele, jednakowoż to my musimy odpowiedzieć sobie na proste pytanie: czego oczekujemy od takiej wizyty. Czemu to takie ważne?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.