Pamiątka
grawer

Nietypowy upominek świąteczny dla żony.

Bardziej wyjątkowy niż poprzednie upominki, w rodzaju: kolejne skarpetki albo kolejna książka, będzie na pewno niepowtarzalny prezent, grawerowanie zdjęć. Idealny upominek, to grawerowany upominek, który może zszokować obdarowanego. Grawerowane prezenty można stworzyć według własnego pomysłu. Taki prezent, ponadto pięknie zapakowany, po latach spowoduje ten sam zachwyt co w dniu darowania. Wyryta laserem dedykacja z datą, z inicjałem, będzie z pewnością okazałą formą prezentu.
Fotografia ślubna
Wprowadził: E. i M. Barteczko i 5Events
Źródło: abcslubu.pl

Jak przygotować niezapomniane wesele, o czym koniecznie pamiętać? Jakiego typu kwestie są najważniejsze, żeby wszystko odbyło się porządnie

Co jest najbardziej istotne podczas ślubu? Jakie kwestie są najistotniejsze, by zaślubimy, jak i wesele były niezapomniane? Na takie pytanie bardzo trudno odpowiedzieć, gdyż takich kwestii jest identycznie sporo, aż trudno orzec, która jest najważniejsza. Zamiast więc wybierać jedną na pierwszym miejscu dobrze jest ogarnąć tematykę w całości pamiętając jednocześnie o odpowiedniej koordynacji wszystkich działań. To wykonalne, musimy mieć jednakowoż odpowiedni plan, aby to zrobić.
przygotowania do sesji ślubnej
Wprowadził: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać perfekcyjnego fotografa na ślub ?

Fotografie weselne oglądane są przez wiele osób. Najważniejsze z nich to Para Młoda. Tenże krótki tekst powstał, by ułatwić Wam wybór - ponieważ wszystko co powiązane z owym dniem powinno być idealne.
Kieliszki dla gości weselnych
Wprowadził: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com

Przed Tobą własne wesele? Na jego organizację zdecydowanie musisz poświęcić wiele czasu

Ślub i wesele to niewątpliwie niezmiernie ważne wydarzenie w życiu praktycznie każdego człowieka. Na takie chwile czekają między innymi dziewczyny - przecież mnóstwo z nich już od najmłodszych lat wyobraża sobie siebie w sukni ślubnej. Nic więc dziwnego, że do zorganizowania ślubu i wesela zazwyczaj poświęcamy mnóstwo czasu i uwagi. Najbardziej modne sale weselne często mają zarezerwowane terminy na wiele miesięcy wprzód - dlatego często zakłada się, że na zorganizowanie wesela od A do zet potrzeba mniej więcej dwóch lat. Jeśli to piękne wydarzenie jest także przed Tobą, wówczas bez wątpliwości powinnaś przejrzeć nasz tekst i dowiedzieć się, na co należy zwrócić największą uwagę.
panna młoda z bukietem
Wprowadził: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejszy dzień każdego trzeba uwiecznić z pomocą świetnego fotografa

Fotoreportaż to fotograficzne świadectwo znaczących sytuacji z życia, prezentuje kolejne sceny z udziałem ludzi. Zwykle reportaże tego rodzaju tworzy się w chwilach przełomowych, istotnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.