Pamiątka
przygotowania do sesji ślubnej
Wprowadził: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać perfekcyjnego fotografa na ślub ?

Fotografie weselne oglądane są przez wiele ludzi. Najistotniejsze z nich to Para Młoda. Ten zwięzły tekst powstał, by uprościć Wam wybór - bowiem wszystko co związane z tym dniem powinien być perfekcyjne.
Kieliszki dla gości weselnych
Wprowadził: @sage_solar
Źródło: http://www.flickr.com

Przed Tobą własne wesele? Na jego organizację zdecydowanie musisz poświęcić wiele czasu

Ślub i wesele to niewątpliwie wielce istotne wydarzenie w życiu właściwie każdego człowieka. Na takie momenty czekają w szczególności kobiety - przecież sporo z nich już od najmłodszych lat wyobraża sobie siebie w sukniach ślubnych. Nic więc dziwnego, że do organizacji ślubu i wesela najczęściej poświęcamy mnóstwo czasu i uwagi. Najbardziej popularne sale weselne niejednokrotnie mają pozajmowane terminy na wiele miesięcy naprzód - dlatego zwykle zakłada się, że na zorganizowanie wesela od A do zet potrzeba co najmniej dwóch lat. Jeśli to piękne wydarzenie jest również przed Tobą, wówczas zdecydowanie powinnaś przeczytać nasz artykuł i dowiedzieć się, na co należy zwracać największą uwagę.
panna młoda z bukietem
Wprowadził: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjątkowy dzień każdego warto uwiecznić z pomocą najlepszego fotografa

Fotoreportaż to szczegółowa dokumentacja ważnych momentów z życia, przedstawia pewne sceny z udziałem ludzi. Bardzo często reportaże tego rodzaju robi się w chwilach przełomowych, istotnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.