Włosy
Owocowe kosmetyki Barwa
Wprowadził: Barwa
Źródło: Barwa

Dodatki i kosmetyki do włosów

To jak wyglądają nasze włosy sporo o nas mówi. Piękne i lśniące włosy sprawiają, że jesteśmy postrzegani, jako osoby zadbane. Jednak przez życie w biegu mamy ciągle niewiele czasu na pielęgnowanie włosów. Tak, więc często borykamy się z różnymi kłopotami. Do najczęstszych kłopotów zaliczamy to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.
Olej kokosowy
Wprowadził: Phu Thlnh Co
Źródło: https://www.flickr.com

Olej i woda kokosowe, czyli które produkty z kokosa powinieneś mieć w swoim domu

Kokos ma wiele zdrowotnych właściwości, dzięki którym naprawdę warto nabyć produkty z niego wytworzone. Przyjrzyjmy się baczniej wodzie oraz olejowi. Dlaczego powinno się je posiadać?
Skład wody kokosowej jest niezwykle zbliżony do osocza krwi człowieka. Warto podkreślić, że nie jest to mleko, lecz woda uzyskiwana z wnętrza zielonego kokosa.
dbanie o własy
Wprowadził: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Potrzebujesz wyjątkowo dobrych kosmetyków do ciała? Oto nasze typy!

W dzisiejszych czasach niezwykle ważna jest właściwa pielęgnacja włosów, a praktycznie całego ciała. W chwilach, kiedy ciągle jesteśmy narażone na działanie sztucznych związków, bardzo ważne jest właściwe dbanie o siebie. Praktycznie każda z nas ma swoje ulubione kosmetyki, które praktycznie w ciemno może polecić wszystkim kobietom. Jakie są nasze typy do pielęgnacji ciała na nadchodzący sezon?
kosmetyki do włosów
Wprowadził: REF Polska
Źródło: REF Polska

Co może być odpowiednie na nasze włosy? Jakie kosmetyki dobrze jest wypróbować?

Troszczenie o włosy to rzecz, o jakiej wiele osób pamięta oraz stara się bardzo aby robić to dobrze. Na rynku do dostania jest wiele specyfików, jakie pomagają nam zatroszczyć się o włosy. Wybór jest duży z tego powodu trzeba wiedzieć co stosować by mieć ładne włosy.
laryngolog
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Metody leczenia łysienia plackowatego u kobiet

Łysienie plackowate zachodzi zarówno u najmłodszych, jak i dojrzałych. Dolegliwość może ujawnić się w każdym wieku, lecz u większości ludzi pierwsze objawy następują w czasie dzieciństwa, lub dorastania.
Wella Touch
Wprowadził: www.outdoor.org.pl

Włosy - pielęgnacja

Na to, jak wyglądają włosy i czy są zdrowe ma wpływ nie tylko jadłospis oraz stan naszego zdrowia, ale także stosowna pielęgnacja.


Włosy - pielęgnacja

W jaki sposób o nie troszczyć się na co dzień, aby były ładne i zdrowe? Poznaj kluczowe, uniwersalne zasady pielęgnacji włosów.
reklama
Wprowadził: NANTES

Jak zrobić seans spa w domku?

Każdego roku ośrodki SPA zyskują coraz sporzej wielbicieli. Nic zadziwiającego, w tym miejscu można naprawdę odpocząć, zrelaksować się, zatroszczyć się o ciało i umysł.


Jak zrobić seans spa w domku?

Nie trzeba jednakże wydawać masy pieniążków na tego typu atrakcje.
farbowane włosy
Wprowadził: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Wyspecjalizowane kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dobrane

Masowe spoty reklamowe nawołujące do właściwej dbałości o włosy potrafią zachwycić pięknem włosów modelek lub aktorów. Chociaż w wielu przypadkach włosy w reklamie są upiększane graficznie, to nadal fantazjujemy o włosach jak te ukochanej modelki i o fryzurze jakby przygotowanej przez profesjonalnego fryzjera.
Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Łysienie u kobiet nie powinno okazać się być już problemem

Sporo ludzi zareaguje przerażeniem, jeżeli zaczynają widzieć, że na szczotce będzie coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się pojawiać gołe miejsca.
landszaft - wygląd
Wprowadził: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Najskuteczniejsze suplementy na zatrzymanie urody

W obecnych czasach, większość pań bardzo troszczy się o swój wygląd, głównie dotyczy to młodych ludzi. W tym celu rzeźbią swoje figury na siłowni, robią makijaż, kupują ciekawe stroje.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.