Włosy
Owocowe kosmetyki Barwa
Wprowadził: Barwa
Źródło: Barwa

Dodatki i kosmetyki do włosów

To w jakim stanie są nasze włosy wiele o nas mówi. Ładne i zadbane włosy sprawiają, że bywamy postrzegani, jako osoby zadbane. Niestety w związku z życiem w biegu mamy ciągle niewiele czasu na pielęgnowanie włosów. Tak, więc często walczymy z różnymi problemami. Do najczęstszych kłopotów zaliczamy to, że włosy są łamliwe i zniszczone codziennymi zabiegami.
Olej kokosowy
Wprowadził: Phu Thlnh Co
Źródło: https://www.flickr.com

Olej i woda kokosowe, czyli które produkty z kokosa powinieneś mieć w swoim domu

Kokos ma wiele zdrowotnych właściwości, dzięki którym naprawdę warto nabyć produkty z niego wytworzone. Przyjrzyjmy się baczniej wodzie oraz olejowi. Dlaczego powinno się je posiadać?
Skład wody kokosowej jest niezwykle zbliżony do osocza krwi człowieka. Warto podkreślić, że nie jest to mleko, lecz woda uzyskiwana z wnętrza zielonego kokosa.
dbanie o własy
Wprowadził: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Potrzebujesz wyjątkowo dobrych kosmetyków do ciała? Oto nasze typy!

W dzisiejszych czasach niezwykle ważna jest właściwa pielęgnacja włosów, a praktycznie całego ciała. W chwilach, kiedy ciągle jesteśmy narażone na działanie sztucznych związków, bardzo ważne jest właściwe dbanie o siebie. Praktycznie każda z nas ma swoje ulubione kosmetyki, które praktycznie w ciemno może polecić wszystkim kobietom. Jakie są nasze typy do pielęgnacji ciała na nadchodzący sezon?
kosmetyki do włosów
Wprowadził: REF Polska
Źródło: REF Polska

Co może być odpowiednie na nasze włosy? Jakie kosmetyki dobrze jest wypróbować?

Dbanie o włosy to rzecz, o jakiej sporo osób pamięta i stara się jak może aby robić to dobrze. Na rynku do dostania jest wiele specyfików, które pomogą nam zatroszczyć się o włosy. Wybór jest duży dlatego trzeba wiedzieć co stosować by mieć ładne włosy.
laryngolog
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock

Metody leczenia łysienia plackowatego u kobiet

Łysienie plackowate występuje zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Dolegliwość jest w stanie pojawić się w dowolnym wieku, ale u większej części ludzi pierwsze oznaki następują w czasie dziecięctwa, czy też dorastania.
Wella Touch
Wprowadził: www.outdoor.org.pl

Włosy - pielęgnacja

Na to, jak wyglądają włosy i czy są zdrowe ma wpływ nie tylko jadłospis oraz stan naszego zdrowia, ale także stosowna pielęgnacja.


Włosy - pielęgnacja

W jaki sposób o nie troszczyć się na co dzień, aby były ładne i zdrowe? Poznaj kluczowe, uniwersalne zasady pielęgnacji włosów.
reklama
Wprowadził: NANTES

Jak zrobić seans spa w domku?

Z roku na rok ośrodki SPA zyskują coraz to więcej wielbicielek. Nic dziwnego, tu możesz naprawdę odpocząć, zrelaksować się, zadbać o ciało a także umysł.


Jak zrobić seans spa w domku?

Nie trzeba jednak wydawać fortuny na tego rodzaju atrakcje.
farbowane włosy
Wprowadził: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Wyspecjalizowane kosmetyki do włosów muszą być odpowiednio dobrane

Wszędobylskie reklamy nawołujące do właściwej dbałości o włosy umieją zachwycić wyglądem włosów aktorek lub aktorów. Chociaż w wielu przypadkach włosy w spotach reklamowych są ubarwiane graficznie, to nadal śnimy o włosach dokładnie takich, jak ulubionej modelki i o fryzurze jakby zrobionej przez popularnego stylistę.
Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Łysienie u kobiet nie powinno okazać się być już problemem

Sporo ludzi zareaguje przerażeniem, jeżeli zaczynają widzieć, że na szczotce będzie coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się pojawiać gołe miejsca.
landszaft - wygląd
Wprowadził: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Najskuteczniejsze suplementy na zatrzymanie urody

W dzisiejszych realiach, większość pań niezwykle troszczy się o swój wygląd, głównie dotyczy to młodych ludzi. W tym celu kształtują swoje sylwetki na siłowni, wykonują makijaż, nabywają kobiece stroje.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.