Wzrok
leczenie wad wzroku
Wprowadził: US Army Africa
Źródło: http://www.flickr.com

Zagrożenia związane z postępem techniki

W dzisiejszych czasach zaawansowanych technologicznie, radujemy się pożytkami łatwej komunikacji. Komputery są z nami na co dzień, a ich odmiany są zadziwiające. Komputerem nie jest już jedynie laptop a tym bardziej elektroniczna maszyna cyfrowa stacjonarny. Mieszczą nam się one w tej chwili w kieszeniach czy plecakach, a do ich obsługi nie potrzebujemy już nawet klawiatury, wystarcza sprawna dłoń, i już mamy dostęp do słowa pisanego czy obrazów jak też innych materiałów osobistych lub publikowanych w internecie. Praca zawodowa także jest prawie nierealna bez udziału komputerów.
Długie włosy na zawołanie
Wprowadził: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

W obecnych czasach coraz więcej ludzi zakłada, są to również w dużej mierze dzieci - zatem warto fachowo dbać o swój wzrok

Trudności ze zmysłem wzroku dotykają coraz większej rzeszy społeczeństwa. Wielu z nich odpowiedzialnie podchodzi do kłopotu i zaopatruje się w z górnej półki okulary lub szkła kontaktowe.
zdrowie - image
Wprowadził: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Przekonaj się czy możliwa jest laserowa korekcja oczu - bezpieczna i bez strachu

Wszyscy, którym doskwiera słaby wzrok niejednokrotnie rozważają korekcję laserową oczu. Aczkolwiek, jak pokazują statystyki, to nie niedobór pieniędzy, a po prostu strach jest główną przeszkodą.
łóżeczka dla dzieci
Wprowadził: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie opinie posiada gabinet okulistyczny Cieszyn?

Należy sprawdzić jakie są tu oferty prawidłowego dbania o oczy, tak aby posiadać pewność, że nie przeoczymy jakiegoś istotnego sygnału.
jedzenie
Wprowadził: sunny mama
Źródło: http://www.flickr.com

Trzustka i jej choroby

Trzustka jest swoistym organem, który jest odpowiedzialny przede wszystkim za regulację poziomu glukozy we krwi przy pomocy właściwych enzymów –zazwyczaj insuliny, którą samoistnie wytwarza.
srebrna bransoletka
Wprowadził: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak twierdzi staropolskie zdanie


Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

i niejednokrotnie się nie myli. Chcemy ładnie się prezentować. Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie, iż chcemy się podobać ludziom.


Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Na pomoc przychodzą nam biżuteria a także zegarki, dodatki odzieżowe i wiele, wiele innych drobiazgów.
kobieta z jabłkiem
Wprowadził: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Czy da się wyszukać rozwiązania całkowitego usuwania wad wzroku?

Powszechnie wiadomo, że zdrowie jest jedną z największych wartości w ciągu całego naszego życia. Posiadanie całkiem sprawnego organizmu pozwala nam bowiem przyzwoicie funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości. Na nieszczęście, doświadczenie wyraźnie pokazuje nam, że spodziewany przez nas stan jest daleki od ideału.
Koktajl
Wprowadził: Lori Greig
Źródło: http://www.flickr.com

Korekcja zeza to standardowa operacja, którą należy wykonać w młodym wieku, tylko wtedy może przynieść pożądane efekty

Obecnie korygowanie wad wzroku nie jest czymś szczególnym. Takim operacjom poddaje się bardzo wiele osób dorosłych i dzieci
soczewki kontaktowe
Źródło: pixabay.com

Troszcz się o swój wzrok razem z trójmiejskimi poradniami optycznymi

Nasz wzrok jest bardzo wrażliwy i niedoskonały.Zaś dziś, w epoce, gdy niemalże kilka godzin dziennie, siedzimy przed monitorami komputerów lub telewizorów,niesamowicie łatwo go pogorszyć. Najważniejszą rzeczą, która pozwoli nam utrzymać widzenie w świetnej formie, jest troska o higienę oczu i ich relaks. Nie można również zapominać, iż, w momencie dostrzeżenia jakichkolwiek początkowych dolegliwości wystąpienia u nas wad wzroku, nie powinno się czekać lecz udać się od razu do fachowca, a potem natomiast systematycznie sprawdzać stan wzroku.
soczewka
Wprowadził: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com

Co to jest astygmatyzm i czy można z nim walczyć?

Astygmatyzm to wada wzroku, która zdarza się dosyć często. Czasem występuje razem z dalekowzrocznością czy krótkowzrocznością, a bierze się z braku symetryczności w rogówce. W przybliżeniu, dobrze działająca rogówka posiada okrągły kształt, zaś u astygmatyków jest silniej zakrzywiona.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.