Wzrok
leczenie wad wzroku
Wprowadził: US Army Africa
Źródło: http://www.flickr.com

Zagrożenia związane z postępem techniki

W dzisiejszych czasach zaawansowanych technologicznie, cieszymy się dobrodziejstwami łatwej komunikacji. Komputery towarzyszą nam na co dzień, a ich rodzaje są zadziwiające. Komputerem nie jest już jedynie laptop a tym bardziej elektroniczna maszyna cyfrowa stacjonarny. Mieszczą nam się one dziś w plecakach i kieszeniach, a do ich obsługi nie potrzebujemy już nawet myszki, wystarczy sprawna ręka, i już posiadamy dostęp do słowa pisanego czy filmów jak też pozostałych materiałów prywatnych bądź publikowanych w internecie. Praca zawodowa również jest prawie niemożliwa bez udziału komputera.
Długie włosy na zawołanie
Wprowadził: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

W obecnych czasach coraz więcej ludzi zakłada, są to również w dużej mierze dzieci - zatem warto fachowo dbać o swój wzrok

Kłopoty ze wzrokiem dotyczą coraz liczniejszej rzeszy społeczeństwa. Wielu z nich dojrzale podchodzi do problemu i nabywają z górnej półki okulary lub szkła kontaktowe.
zdrowie - image
Wprowadził: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Przekonaj się czy możliwa jest laserowa korekcja oczu - bezpieczna i bez strachu

Wszyscy, którym doskwiera słaby wzrok niejednokrotnie rozważają korekcję laserową oczu. Jednak, jak się okazuje, to nie niedobór pieniędzy, a najzwyczajniej w świecie strach jest kluczową przeszkodą.
łóżeczka dla dzieci
Wprowadził: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie opinie posiada gabinet okulistyczny Cieszyn?

Należy sprawdzić jakie są tu oferty prawidłowego dbania o oczy, tak aby posiadać pewność, że nie przeoczymy jakiegoś istotnego sygnału.
jedzenie
Wprowadził: sunny mama
Źródło: http://www.flickr.com

Trzustka i jej choroby

Trzustka to swoisty organ, który odpowiada głównie za regulowanie poziomu cukru we krwi za pomocą właściwych hormonów –zazwyczaj insuliny, którą samodzielnie wytwarza.
srebrna bransoletka
Wprowadził: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak powiada bardzo stare zdanie


Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

i niejednokrotnie mówi prawdę. Chcemy korzystnie wyglądać. Nie świadczy to źle o nas, wprost przeciwnie, że chcemy się podobać innym.


Srebrna lub wykonana ze złota - jaka biżuteria jest najpopularniejsza?

Na pomoc przychodzą nam biżuteria a także zegarki, dodatki odzieżowe i mnóstwo innych gadżetów.
kobieta z jabłkiem
Wprowadził: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Czy da się wyszukać rozwiązania całkowitego usuwania wad wzroku?

Powszechnie wiadomo, że zdrowie jest jedną z największych wartości w ciągu całego naszego życia. Posiadanie całkiem sprawnego organizmu pozwala nam bowiem przyzwoicie funkcjonować w otaczającej nas rzeczywistości. Na nieszczęście, doświadczenie wyraźnie pokazuje nam, że spodziewany przez nas stan jest daleki od ideału.
Koktajl
Wprowadził: Lori Greig
Źródło: http://www.flickr.com

Korekcja zeza to standardowa operacja, którą należy wykonać w młodym wieku, tylko wtedy może przynieść pożądane efekty

Aktualnie korygowanie wad wzroku nie jest czymś wyjątkowym. Takim procedurom poddaje się bardzo wiele osób dorosłych oraz dzieci
soczewki kontaktowe
Źródło: pixabay.com

Troszcz się o swój wzrok razem z trójmiejskimi poradniami optycznymi

Nasz wzrok jest ogromnie delikatny i ułomny. Natomiast dzisiaj, w epoce, gdy niemalże kilka godzin w ciągu dnia, siedzimy przed monitorami komputerów lub telewizorów,niesamowicie łatwo go pogorszyć. Najważniejszą kwestią, która pozwoli nam zachować wzrok w dobrej kondycji, jest troska o higienę oczu i ich wypoczynek. Nie należy również zapominać, iż, w momencie zauważenia jakichkolwiek początkowych symptomów pojawienia się u nas chorób wzroku, nie warto czekać lecz udać się od razu do fachowca, a potem natomiast cyklicznie sprawdzać stan wzroku.
soczewka
Wprowadził: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com

Co to jest astygmatyzm i czy można z nim walczyć?

Astygmatyzm to wada wzroku, która występuje dość często. Niekiedy występuje w kombinacji z dalekowzrocznością lub krótkowzrocznością, a wynika z braku symetryczności rogówki. Chodzi o to, że dobrze działająca rogówka ma okrągły kształt, natomiast u astygmatyków jest silniej zakrzywiona.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.