Cellulit
apteka samoobsługowa
Wprowadził: Random Retail
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zachować zdrowie i krasę na długie lata?

Olej kokosowy to wysokiej klasy produkt tłoczony na zimno. Wskutek całej gamie zastosowań, jest uważany za najzdrowszy jak też najbardziej wielozadaniowy olej na świecie.
herbata
Wprowadził: surtr
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób można sobie radzić z występującymi częściej kłopotami z urodą.

Kobiety od zawsze lubiły dbać o własne ciała i pragnęły być jak najładniejsze. Niekiedy taka pogoń dawała całkowicie odwrotne rezultaty, ponieważ niejedna pani po przeprowadzeniu różnych zabiegów straciła zdrowie a nawet życie.
Pacjent
Wprowadził: Centrum Kultury w Lublinie

W których sytuacjach oraz w jakim miejscu stosuje się zabieg o nazwie mezoporacja?

Czy wiesz, że funkcjonuje pewna technika z pogranicza kosmetyki i chirurgii plastycznej, jaką wykorzystuje się wtedy, kiedy borykamy się z problemem z naszą cerą, względem jakiej różne kremy czy też nieskomplikowane zabiegi są bezsilne?
skóra - migawka
Wprowadził: Piotr loop
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawdź, jakie zabiegi są ważne dla twojego wyglądu.

Każda kobieta chce wyglądać za każdym razem zniewalająco i świeżo. Nie jest to oczywiście łatwe. Stały stres, nerwy, obowiązki a także nierzadko zwyczajnie brak pieniędzy powodują, że naprawdę wiele kobiet nie ma czasu lub gotówki ażeby odpowiednio o siebie zadbać. Powinniśmy jednak to uczynić! To nie jedynie sprawa tego, czy będzie się wyglądało ładnie albo nie, ale również lepszego nastroju.
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku
Wprowadził: lazienkiresort.com
Źródło: lazienkiresort.com

Młody wygląd, jednolita skóra, oczyszczone ciało dzięki zabiegom mikrodermabrazji.

W erze zanieczyszczenia środowiska, wyziewów samochodowych, dziury ozonowej, wielkich kominów wydzielających szkodliwe substancje, chemii w jedzeniu również w proszku do prania i wszystkich innych czynników zewnętrznych, ciało jest narażona na różne destrukcyjne skutki niechciane. Wtedy skóra nie wygląda ładnie i zdrowo. Dlatego ogromną role w dzisiejszych czasach jest ważna pielęgnacja i oczyszczanie ciała.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.