Proces
badania
Wprowadził: SORAYA
Źródło: SORAYA

Cera trądzikowa u nastolatków, a u dorosłych - czy należy dbać o nią tak samo?

Trądzik bywa zmorą każdej osoby, u której się ukażę - nie wygląda przyjemnie, a tym bardziej nie dodaje nam pewności siebie. Większość z nas "przeżyło" w swoim życiu chociaż kilka wyprysków, które to pokazały się gdzieś na naszej twarzy - większości także wspomniany "proces" przystopował albo nawet i zanikł w całkowity sposób wraz z przekroczeniem samego progu dorosłości.
Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Łysienie u kobiet nie powinno okazać się być już problemem

Sporo ludzi zareaguje przerażeniem, jeżeli zaczynają widzieć, że na szczotce będzie coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się pojawiać gołe miejsca.
Marsza Różowej Wstążki
Wprowadził: Media Forum
Źródło: Media Forum

Jakie mamy wyjście kiedy nie można zajść w ciążę? Jak mogą wyglądać przyczyny takiej niepłodności?

Powody niepłodności mogą być różne. Czasami spotkać można się z czasową niezdolnością do zajścia w ciąże, jaka przechodzi po jakimś czasie. Jednak jest też tak, że problemy takie nie mijają i trzeba podjąć inne środki działania, które sprawią, że można mieć nadzieję na posiadanie wymarzonego potomstwa.


sprzęt medyczny
Wprowadził: Bernhard Wintersperger
Źródło: http://www.flickr.com

W jakie miejsce pojechać na wakacje fitness

Dietetycy dobrze wiedzą, że nakłonienie ludzi otyłych do odchudzania nie jest takie proste. Toteż przekonują, iż muszą one posiadać stworzoną możliwość uczestnictwa w turnusach odchudzających i rekreacyjnych.
lekarz

Dalekowzroczność dotyczy głównie starszych osób

O ile wśród młodych obywateli przeważnie stykamy się z tym, że są krótkowidzami, o tyle z pewnością wśród starszych przeważa dalekowzroczność. Z czasem okazuje się, iż ich soczewka tak się przemienia, że z łatwością zauważają to, co mieści się nawet kilka metrów od nich, ale nie widzą tego co mają przed oczami. Taką osobę bardzo łatwo rozpoznać po tym, iż w czasie czytania gazety bez okularów, odsuwa ją naprawdę najdalej jak tylko może, a o przeczytaniu niewielkiego druku nie ma wcale mowy, jeżeli nie jest wyposażona w właściwe okulary, czy chociaż w lupę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.