Proces
badania
Wprowadził: SORAYA
Źródło: SORAYA

Cera trądzikowa u nastolatków, a u dorosłych - czy należy dbać o nią tak samo?

Trądzik bywa zmorą każdej osoby, u której się ukażę - nie wygląda przyjemnie, a tym bardziej nie dodaje nam pewności siebie. Większość z nas "przeżyło" w swoim życiu chociaż kilka wyprysków, które to pokazały się gdzieś na naszej twarzy - większości także wspomniany "proces" przystopował albo nawet i zanikł w całkowity sposób wraz z przekroczeniem samego progu dorosłości.
Zdrowe Święta – jedzmy na zdrowie!
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.

Łysienie u kobiet nie powinno okazać się być już problemem

Sporo ludzi zareaguje przerażeniem, jeżeli zaczynają widzieć, że na szczotce będzie coraz więcej włosów, a na ich głowie zaczynają się pojawiać gołe miejsca.
Marsza Różowej Wstążki
Wprowadził: Media Forum
Źródło: Media Forum

Jakie mamy wyjście kiedy nie można zajść w ciążę? Jak mogą wyglądać przyczyny takiej niepłodności?

Powody niepłodności mogą być różne. Czasami spotkać można się z czasową niezdolnością do zajścia w ciąże, jaka przechodzi po jakimś czasie. Jednak jest też tak, że problemy takie nie mijają i trzeba podjąć inne środki działania, które sprawią, że można mieć nadzieję na posiadanie wymarzonego potomstwa.


sprzęt medyczny
Wprowadził: Bernhard Wintersperger
Źródło: http://www.flickr.com

W jakie miejsce pojechać na wakacje fitness

Dietetycy dobrze wiedzą, że nakłonienie ludzi otyłych do odchudzania nie jest takie proste. Toteż przekonują, iż muszą one posiadać stworzoną możliwość uczestnictwa w turnusach odchudzających i rekreacyjnych.
lekarz

Dalekowzroczność dotyczy głównie starszych osób

O ile pośród młodszych ludzi zazwyczaj stykamy się z tym, że są krótkowidzami, o tyle z pewnością pośród starszych dominuje dalekowzroczność. Od czasu do czasu okazuje się, iż ich soczewka tak się przemienia, że z łatwością zauważają to, co mieści się nawet kilka metrów od nich, ale nie dostrzegają tego co mają przed oczami. Taką osobę niesamowicie łatwo rozpoznać po tym, iż podczas czytania gazety bez okularów, przesuwa ją naprawdę najdalej jak tylko może, a o przeczytaniu niewielkiego pisma nie ma wcale mowy, jeśli nie jest wyposażona w odpowiednie okulary, czy chociażby w lupę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.