Maluch
dziecko po badaniu sensorycznym w Warszawie
Wprowadził: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com

Rozwój dziecka – ważny jest nie tylko ten fizyczny, ale również psychiczny. Czy przyglądasz się swojemu dziecku wystarczająco skutecznie?

Chyba każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Troszczy się, skrupulatnie obserwuje dziecko i zabiega o jego rozwój. Jest to istotne, bowiem wcale nie tak trudno jest przeoczyć skrywane problemy ze zdrowiem – czy to związane z fizjologią, czy też psychiką.

Od kołyski do quada - zainteresowania malucha się zmieniają

W różnorakim okresie, pociechy wymagają przeróżnej stymulacji, by móc odpowiednio się rozwijać i właśnie z tego powodu tak istotne jest to, aby dobierać dla nich zabawki w taki sposób, by były adekwatne do rozwoju. Jeśli będą dla mniejszych pociech, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a kiedy będą dla starszych to będzie się frustrował, iż nie umie tego robić oraz także zabawka odejdzie w zapomnienie.
danie
Wprowadził: @rsseattle
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie witaminy winna przyjmować każda niewiasta w ciąży, żeby jej dziecko urodziło się silne?

Dowolna pani w stanie błogosławionym chce, aby dzieciątko, które nosi w brzuchu przyszło na świat silne i śliczne. Nie stosuje w niniejszym czasie najmniejszych używek na przykład nie pije wódki ani nie pali papierosów.
Koktajl
Wprowadził: Lori Greig
Źródło: http://www.flickr.com

Korekcja zeza to standardowa operacja, którą należy wykonać w młodym wieku, tylko wtedy może przynieść pożądane efekty

Obecnie korygowanie wad wzroku nie jest niczym wyjątkowym. Takim zabiegom poddaje się coraz więcej osób dorosłych oraz dzieci
najlepsze prezenty
Wprowadził: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com

Małe dzieci – jakie są najlepsze upominki dla nich?

Upominki dla dzieciaków, to w praktyce temat rzeka. Wydaje się, że z ich zakupieniem nie powinniśmy mieć większych kłopotów. W końcu ich wybór jest naprawdę ogromny. Istnieją nawet specjalistyczne sklepy z rzeczami wyłącznie dla dzieciaków. Zabawki, ubranka, gry, książeczki – jest tego bez wątpienia sporo. Jednak, kiedy przychodzi co do czego, podjęcie decyzji na co się zdecydować nie jest takie proste. Przecież każde dziecko, tak samo jak każda dorosła osoba, jest inne, każde ma jakiś swój gust, własne upodobania, jakieś hobby, czy zainteresowania. Jak zatem wybrać odpowiedni prezent?
dziecko
Wprowadził: amir holy
Źródło: http://www.flickr.com

Od łóżeczka do motoru - fascynacje dziecka z czasem się zmieniają

W różnym wieku, dzieci wymagają różnorakiej stymulacji, aby móc odpowiednio się rozwijać oraz właśnie przez to tak istotne jest to, żeby wyszukiwać dla nich zabawki w taki sposób, by były adekwatne do rozwoju. Kiedy będą dla młodszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a kiedy będą dla starszych to będzie się denerwował, iż nie umie tego zrobić i również zabawka odejdzie w zapomnienie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.