Nasze świąteczne rady
zespół na wesele
Wprowadził: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę podczas wybierania zespołu muzycznego na swój wymarzony ślub.

Ile przygotowań będzie do wesela wie jedynie ten, kto już przez to przechodził. Weselna sala, fotograf, stroje, wybór obrączek i dekorowanie kościoła to tylko drobna część tego, co jest do pozałatwiania w tym czasie. Większość przyszłych małżonków zaczyna od wybrania sali, a to jednocześnie będzie się wiązać z terminem ślubu.
ślub
Wprowadził: Alex Erde
Źródło: http://www.flickr.com

Czy będzie się opłacać na uroczystość ślubną wynająć zawodowego fotografa do udokumentowania wszystkiego?

Wielu narzeczonych organizując swój ślub nie ma nawet świadomości tego, ile różnych spraw do załatwienia będą mieli. A jest ich sporo, jeżeli nawet wydatnie będą pomagać w tym rodzice, to i tak młodzi będą mieli co robić. W pierwszej kolejności do rezerwacji będzie sala na wesele i zespół grający do tańca i bawiący gości, należy również pomyśleć o sukni ślubnej, garniturze i obrączkach.
dzieci na I Komunii Świętej
Wprowadził: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo istotne wydarzenia w życiu trzeba pamiętać. Powinniśmy mieć je w pamięci, by pozostawić wspomnienia dla potomnych

Są wydarzenia w życiu każdego człowieka, które na zawsze zapadają w pamięć. Dla każdego może być to coś innego. Nie można powiedzieć, żeliczą się tylko tak ważne wydarzenia, jak ślub czy pierwsza komunia święta, gdyż dla większości osóbrównie emocjonujące i warte zapamiętania będą indywidualne przeżycia które uczyniły kogoś szczęśliwym. Może to być poznanie jakiejś wspaniałej osoby, poznanie płyty, która zmienia nasz gust muzyczny czy filmu, który zmienia nasze życie. Wszystko to ma swoją wagę, lecz każdy człowiekposiada indywidualny pakiet wspomnień, do którego lubi wracać, gdy coś mu doskwiera.
prezent
Wprowadził: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Upominek najlepiej jeśli jest zaskakujący

Czasem mała rzecz potrafi czynić cuda. W codziennej krzątaninie, w której sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe nie chcą współpracować, warto kupić jak najwięcej praktycznych pomocy. Gubisz dokumenty? Nie masz gdzie trzymać kart kredytowych, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzeba ci małej pomocy, tanich i niezawodnych podręcznych wspomagaczy?
dzieci podczas I komunii świętej
Wprowadził: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Organizacja obiadu w dniu pierwszej komunii dziecka

Uroczystość pierwszej komunii to moment bardzo ważny w życiu każdego dziecka wychowanego w chrześcijańskich domach. Od wielu lat wydarzenie to poza wartością duchową łączy się także ze świętowaniem, mającym czysto świecki charakter. Także w Polsce od dłuższego czasu praktykuje się rozmaite zwyczaje, do których należy na przykład obdarowywanie dzieci prezentami w tym dniu.
komunia
Wprowadził: Bernd Brägelmann
Źródło: http://www.flickr.com

Co jest lepszym wyborem na komunię: eleganckie garnitury i sukienki czy jednolite alby?

Bez wątpienia przyjęcie jest jednym z najbardziej doniosłych dni w życiu dziecka. Rodzice z dumą mogą patrzeć, jak ich ukochany synek lub córeczka przystępuje do sakramentu Eucharystii. Potem jest eleganckie przyjęcie komunijne i prezenty dla dziecka. Rodzice pragną, żeby ich pociechy prezentowały się w tym wyjątkowym dniu wyśmienicie. Czy zasadnym było ujednolicenie ubioru dzieci i wprowadzenie alb komunijnych?.
Wprowadził: Calamara

W jaki sposób gustownie, ale względnie tanio się ubierać?

To w zupełności typowe - panie kochają gustowne ubrania. Tak naprawdę faceci również, chociaż naturalnie męska populacja fanów mody jest sporo mniej dostrzegalna. To się na szczęście szybko zmienia, nareszcie mężczyzna, który przyznaje się publicznie, że uwielbia modę nie jest poważany za dziwoląga. Choć akurat w owym artykule wyłącznie o damskich ubraniach.
aparat fotograficzny
Wprowadził: Nicolas Buffler
Źródło: http://www.flickr.com

Zdjęcia z chrztu pamiątką na całe życie

Dla rodziców nadzwyczaj pięknym dniem są narodziny dziecka. Co jest z tym związane, wkrótce organizowany jest chrzest. Doświadczeni fotografowie doskonale wiedzą, w jaki sposób uchwycić najpiękniejsze momenty z tych wyjątkowych chwil. Warto zapamiętać każdy szczegół, więc zdjęcia z chrztu muszą być zrobione przez najlepszych specjalistów. Znaczące jest także to, by w pełni zrozumieć potrzeby zamawiających – czyli rodziców.
pierwsza komunia święta
Wprowadził: Steven & Courtney Johnson & Horwitz
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór idealnych strojów na komunię dla dzieci w ogromnej mierze zależy od kościoła

Dobór eleganckich strojów na komunię dla dzieci w ogromnej mierze zależy od parafii, w której będzie mieć miejsce uroczystość. W większości kościołów można wybrać dowolny strój na komunię, co oznacza, że rodzice w swoim zakresie wybierają dzieciakom odpowiednie ubiory. Chłopcy najczęściej idą do komunii w garniturach, dziewczynki natomiast zazwyczaj w eleganckich sukniach. Są jednak i takie kościoły, w jakich wybiera się zdecydowanie bardziej skromniejszy i jednolity strój.
Rozświetlmy sobie i naszym gościom święta
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

w zapomnienie odchodzi zwyczaj wysyłania kartek.

Od kiedy Internet upowszechnił się tak bardzo, że posiada go coraz większa ilość osób, przede wszystkim młodych, odchodzi w zapomnienie zwyczaj pisania listów. W dobie powszechnego używania telefonii komórkowej czy porozumiewania się za pomocą przeróżnych serwisów sława pisane stają się zbędnym balastem, zdaniem niektórych zużywającym tylko papier. Lecz upływający czas a także wartości, których coraz więcej przychodzi wraz z wiekiem, często modyfikują powyższe poglądy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.