Nasze świąteczne rady
event
Wprowadził: TechCrunch
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawa dla gości na przyjęciach weselnych

Jedni pożądają mieć bezpretensjonalne wesele dla najbliższej familii i kolegów, pozostali wolą przepych, setki osób i dużo atrakcji tego rodzaju jak sztuczne ognie, białe gołębie, taniec w chmurach i tak dalej. Jeszcze inni wyznają maksymę złotego środka i chcą to wszystko tak zorganizować by nie oszołomić gości weselnych gamą przeróżnych atrakcji.
prezent
Wprowadził: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Idee na prezent dla mamy i innych osób.

Obdarowywanie innych prezentami zwykle sprawia niemało radości nie wyłącznie temu, kto podarek otrzymuje, ale i temu, kto podarowuje. Jednak podarowanie upominku, który na pewno bardzo spodoba się obdarowanemu, nie należy do prostych rzeczy.
tort weselny
Wprowadził: Rexness
Źródło: http://www.flickr.com

Jak wybrać dobry tort na uroczystości rodzinne, o czym należy przy tym pamiętać

Jednym z nieodłącznych elementów wszystkich rodzinnych imprez jest tort. To on stanowi często kulminacyjny punkt wielu takich imprez. Przykładowo w dniu urodzin na tortach przeważnie będzie się ustawiać świeczki w liczbie odpowiadającej liczbie lat świętującego, a zdmuchnięcie ich wszystkich ma dać szczęście na kolejny rok.
impreza
Wprowadził: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób zaplanować imprezę okolicznościową dla bliskich?

Różnego typu przyjęcia planujemy dosyć często. Przeważnie radzimy sobie z planowaniem sami, jednak coraz częściej korzystamy z usług fachowców, którzy zajmują się pieczeniem tortów, organizowaniem atrakcji bądź organizujących wszystko od A do Z. Czy naprawdę warto w taki sposób przygotowywać przyjęcia? Jak poradzić sobie z najczęściej występującymi okazjami?
dni tygodnia
Wprowadził: Wendy
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawe kalendarze ścienne - zobacz okazje

Wszyscy doskonale wiemy, że dzień po dniu mija nam następny rok. Do liczenia dni w każdym roku posiadamy kalendarze. Wielu ludzi wybiera kalendarze w telefonach. To wygodna opcja, bo można wstukać sobie przypomnienia wielu ważnych wydarzeń. Jednak jest również wiele osób, które wybiera zwyczajne kalendarze na ścianę. Dzięki temu każda z osób, która pojawia się w pomieszczeniu, w którym jest powieszony kalendarz może zobaczyć, jaki jest dzień i czy w danym miesiącu są jakieś daty oznaczone na czerwono, czyli czy mamy jakieś święta w konkretnym miesiącu.
dyplom
Wprowadził: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Niebanalne pomysły na podarunek dla kogoś bliskiego

Decydując się na upominek dla bliskiej osoby, warto postawić na niebanalne prezenty, które najczęściej spotykają się z aprobatą jubilata. W obecnych czasach wybranie takich produktów nie jest trudne, ponieważ można je zamówić za pośrednictwem wielu sklepów online. Warto pomyśleć o tym, jakie propozycje są współcześnie najmodniejsze na naszym rynku.
prezent
Wprowadził: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Gotowe pomysły na podarunki dla rodziny

Okres przed świętami to przeważnie moment, gdy w popłochu wybieramy upominki dla rodziny. Na nieszczęście działanie w pośpiechu bardzo nierzadko prowadzi do wyboru nietrafionych podarunków i niezręcznych sytuacji w czasie wręczania. Przede wszystkim z tego względu warto pomyśleć o upominkach z właściwym wyprzedzeniem i dokładnie się nad ich zakupem zastanowić. Jeżeli jest już za późno i mamy zbyt mało czasu na nabycie w Internecie podarunków, obowiązkowo skorzystajmy z poniższych pomysłów, jakie być może przypadną nam do gustu.
dzieci komunijne
Wprowadził: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Już dziś zaprojektuj i poślij zaproszenia na komunię, by Twoi krewni zdążyli sobie zarezerwować ten ważki dzień

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż maj jest miesiącem komunijnym. Wszystkie dzieciaki z klas III szkoły podstawowej przyjmują wtenczas po raz pierwszy komunię świętą. Bardzo dużo rodzicieli rezygnuje z wyprawiania przyjęcia w domu, albowiem o wiele wygodniejszym pomysłem jest zaproszenie gości do lokalu.
pocztówki

Duże zapotrzebowania na kartki pocztowe najlepiej kierować wprost do drukarni

Razem z nastaniem świąt mnóstwo przedsiębiorstw przygotowuje kartki świąteczne dla swoich pracowników bądź partnerów. Jest to sympatyczny zwyczaj, dzięki któremu zależności biznesowe są w stanie być trzymane na dobrym poziome, a pracownicy czują się docenieni.
niesamowity odcień uprawianej chryzantemy
Wprowadził: kangxi504
Źródło: http://www.flickr.com

Chryzantemy - eleganckie i majestatyczne rośliny, hodowane zarówno na świecie, jak i Polsce.

Chryzantemy to kwiaty, które w naszej kulturze są jednoznacznie kojarzone z czasem I listopada. To rośliny, które w naszej tradycji przede wszystkim służą do dekorowania grobów na Zaduszki. Niewielu ma świadomość tego, że te rośliny są symbolem słońca, że ich uproszczona wersja mieści się na pieczęci rodziny cesarzy w Japonii.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.