Ramki na zdjęcia i inne inspiracje na oryginalne upominki.

Każdemu z nas wydarzyła się taka sytuacja, że został przez przyjaciela, znajomego albo kogoś z bliskich zaproszony na urodziny bądź inną uroczystość i nie miał zielonego pojęcia, co można danej osobie nabyć jako prezent na tę okazję. Czasami decydujemy się wówczas wraz z kimś złożyć się na jakiś większy prezent.


prezenty
Wprowadził: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Dość popularnym rozwiązaniem jest także dozbieranie większej kwoty przez parę osób i później można taką kopertę podarować jubilatowi. To bardzo proste wyjście z owej sytuacji, a zarazem wygodne i bezpieczne, albowiem niczym w owym przypadku nie ryzykujemy. Prawdopodobnie nikt nie będzie niezadowolony z upominku, ponieważ zamiast niego otrzymał od nas pieniądze i nie będziemy musieli się zamartwiać, iż nie trafiliśmy w czyjeś upodobania, że kupiliśmy jakąś książkę z gatunku thrillera medycznego, a solenizant w ogóle tego typu literaturą się nie interesuje.

Innym dobrym rozwiązaniem mogą być kosmetyki, jakich teoretycznie nigdy dość. Jednakże i tutaj może wystąpić zgrzyt, kiedy zakupimy nieodpowiednie perfumy i całkowicie nie trafimy w gust osoby, która nas zaprosiła. Wybieranie dla kogoś upominku może stać się sporym wyzwaniem, z tej przyczyny też czasami dobrze jest na ten przykład popytać bliskich danej osoby, czym się ona interesuje, jakie są jej zamiłowania bądź jakie posiada hobby.

Może okazać się, że jest na ten przykład fanem gier komputerowych i najlepszym prezentem będzie dla niego kolejna część jego ulubionej gry albo będzie miłośnikiem piłki nożnej i dodatkowo jego ulubionym klubem będzie Duma Katalonii czy Barcelona.


ramki ze zdjęciami na półce
Wprowadził: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Wówczas możemy poszaleć i nabyć takiemu fanowi na przykład kubek albo szalik owego klubu, a już świetnym upominkiem okaże się nabycie t-shirtu Barcelony z jego ulubionym piłkarzem.

Nie możemy także nie pamiętać o zwykłych małych prezentach, takich akcesoriach, jakie często mogą być dla nas nieinteresujące, jednakże ktoś zrobi sobie z nich pamiątkę na calutkie życie. Doskonałym przykładem okażą się wszelakiego rodzaju ramki na zdjęcia – będą one świetnym prezentem dla owych osób, które lubią przykładowo robić zdjęcia i dzięki nam będą miały gdzie umieszczać swoje fotografie (więcej porad tutaj (więcej porad tutaj)). Najistotniejsze w każdym wypadku jest dobranie upominku w taki sposób, ażeby trafić w gust i zainteresowania obdarowanego.
17/07/28, 12:54:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.