Przyroda ułatwi ci dbać o włosy

Ach te czupryny, bez końca marzymy, aby były całkowicie takie jak w naszej wyobraźni, a w rzeczywistości przecież bywa różnie. Mamy włosy sztywne, a chciałybyśmy kręcone albo na odwrót, która z nas nie miała takich przeszkód.
maszynka
Wprowadził: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com


Nie gub jednak czupryny i zacznij dbać dokładnie o swój rodzaj włosów, a zobaczysz, iż się w nich zakochasz.


klienci
Wprowadził: PR-ZONE
Źródło: PR-ZONE


Rewelacyjnym i sławnym od wieków sposobem na ładne fryzury jest natłuszczanie. Jednak zwróć uwagę, że kosmetyki do włosów lokowanych, mają inne właściwości niż takie do fryzur sztywnych. Zatem kupuj oleje rozumnie.


czupryny zakręcone cechuje wysoka porowatość, są przesuszone i często puszą się. Dlatego do ich odżywiania najlepiej przydadzą się tłuszcze jednonienasycone, między innymi: olej z awokado, ze pachnących migdałów, olej z konopii, olej z wiesiołka lub z czarnuszki. natomiast do czupryn prostych prędzej użyć oleje nasycone oraz wielonasycone jak na przykład: olej kokosowy, olej jojoba, albo masło shea oraz z kakaowca. A jeśli nasze czupryny są tłuste, to zwykle bezcenny okazuje się olejek z drzewa herbacianego, oraz olej lawendowy.


Zobacz również

Nauka angielskiego.

flaga wielkiej brytanii
Język angielski jest bez wątpienia jednym z najważniejszych języków współczesnej rzeczywistości. Jego międzynarodowy charakter potwierdza między innymi to, że jest językiem, jakiego używają użytkownicy najbardziej znaczących witryn i portali internetowych na kuli ziemskiej. Angielski to język biznesu i polityki w większości krajów świata. Nauka tego języka jest bardzo istotna, zwłaszcza na starym kontynencie. Jednym z powodów jest fakt, że znajomość angielskiego może w dużym stopniu ułatwić zdobycie pracy i odnalezienie się w międzynarodowej, wielkiej firmie.


Oleje, to wspaniałe kosmetyki do włosów i jeśli nauczymy się je odpowiednio używać zapewnią nam rewelacyjną fryzurę bez różnicy na rodzaj czupryny. Olej najczęściej wcieramy przed umyciem głowy i zostawiamy na włosach chociażby piętnaście minut.


Możesz także dołożyć parę kropel olejku do kremu lub odżywki. Zaopatrz się w cierpliwość, bo na odnowę potrzeba czasu i zadbaj o twoje włosy już dziś.
19/05/30, 07:16:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.