Przykładowe sposoby na poprawę kształtu sylwetki czyli jak dużo kobiety mogą znieść żeby być piękne.

przez | 9 lipca 2021
Z naszymi paniami jest taka sytuacja, że jedne miejsca chcą sobie zmniejszyć, a z kolei inne powiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a pomysłów na to, aby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu będzie co najmniej parę. Jeszcze niedawno najpopularniejsze były wkładki z silikonu, lecz w ostatnim czasie odchodzi się od nich na rzecz lepszych metod.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Obecnie coraz częściej wykonywany jest przeszczep tłuszczu do biustu (polecam:). Metoda ta cechuje się dużą skutecznością, bardzo ładnie modeluje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W kilku słowach zabieg ten polega na wzięciu tłuszczu z jakiejś innej części organizmu i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie w dwóch etapach. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość tłuszczu z bioder albo ud, uzyskane w ten sposób tkanki poddaje się oczyszczaniu a następnie wprowadza je w dokładnie odmierzonej ilości w piersi. Dzięki wykorzystaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (zobacz więcej) jest bardzo bezpiecznym zabiegiem i rzadko daje jakieś groźniejsze skutki uboczne.
Pierwszym etapem opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, ten właśnie zabieg cieszy się dużą popularnością również w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w ciele. Najczęściej robi się go na udach i brzuchu, czyli tam gdzie będzie występować najwięcej problemów z nadmiarem komórek tłuszczowych, lecz wiele pań decyduje się również na przeprowadzenie go na innych częściach ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Przykładowo liposukcja twarzy (znacznie więcej znajdziesz na www) na stałe weszła od niedawna do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach.

Wejdź na mój serwis! W nim oczekuje na Ciebie kolejna świetna dawka rzetelnych wpisów na ten temat. Nie zwlekaj!

Twarzy nie uda się poprawić przy pomocy ćwiczeń albo diety, dlatego też jedynym wyjściem na pozbycie się nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Zabieg ten wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu w specjalnie wyposażonych gabinetach. Lekarz polski lekarz wykonuje nieduże nacięcia w odpowiednich miejscach, przez jakie później są usuwane komórki tłuszczu, a na koniec zakłada się kilka szwów, jakie trzeba przez następne parę dni nosić.