Przykładowe sposoby na poprawę kształtu sylwetki czyli jak dużo kobiety mogą znieść żeby być piękne.

przez | 11 marca 2022
Z naszymi paniami jest taka sytuacja, że jedne miejsca chcą sobie zmniejszyć, a z kolei inne powiększyć. Do tych ostatnich można na przykład zaliczyć biust, a pomysłów na to, aby nabrał on odpowiedniej wielkości i kształtu będzie co najmniej parę. Jeszcze niedawno najpopularniejsze były wkładki z silikonu, lecz w ostatnim czasie odchodzi się od nich na rzecz lepszych metod.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Obecnie coraz częściej wykonywany jest przeszczep tłuszczu do biustu (polecam:). Metoda ta cechuje się dużą skutecznością, bardzo ładnie modeluje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W kilku słowach zabieg ten polega na wzięciu tłuszczu z jakiejś innej części organizmu i wszczepieniu go do biustu, przebiega on przeważnie w dwóch etapach. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość tłuszczu z bioder albo ud, uzyskane w ten sposób tkanki poddaje się oczyszczaniu a następnie wprowadza je w dokładnie odmierzonej ilości w piersi. Dzięki wykorzystaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (zobacz więcej) jest bardzo bezpiecznym zabiegiem i rzadko daje jakieś groźniejsze skutki uboczne.
Pierwszym etapem opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do biustu jest liposukcja, ten właśnie zabieg cieszy się dużą popularnością również w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w ciele. Najczęściej robi się go na udach i brzuchu, czyli tam gdzie będzie występować najwięcej problemów z nadmiarem komórek tłuszczowych, lecz wiele pań decyduje się również na przeprowadzenie go na innych częściach ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Przykładowo liposukcja twarzy (znacznie więcej znajdziesz na www) na stałe weszła od niedawna do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie uda się poprawić przy pomocy ćwiczeń albo diety, dlatego też jedynym wyjściem na pozbycie się nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Zabieg ten wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu w specjalnie wyposażonych gabinetach. Lekarz polski lekarz wykonuje nieduże nacięcia w odpowiednich miejscach, przez jakie później są usuwane komórki tłuszczu, a na koniec zakłada się kilka szwów, jakie trzeba przez następne parę dni nosić.