Przeobrażenie osobowości kreacji poprzez biżuterię

przez | 23 listopada 2021
Wybór biżuterii zależy od stylu, jaki preferujemy. Biżuterią można zmienić charakter każdej kreacji, w związku z tym w domu zawsze warto mieć jej większy asortyment.

Złota bransoletka okaże się dekoracją każdej kreacji. Istnieje też trend noszenia bransolety przy zegarku w ten sposób, by kreowała z nim świetną kompozycję. W dzisiejszej modzie akceptowalne jest zakładanie na każdej ręce innej bransolety.
naszyjnik z onyksu

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com

Onyks od zawsze był przedmiotem uwielbiania i kultu. Moc w nim zawarta służy do ulepszania samego siebie.

Zobacz większą ilość informacji, a poznasz dodatkowe materiały, które na pewno też Cię zaintrygują. Nie wahaj się więc i użyj źródła.

Ten wartościowy kruszec definiowany kamieniem szlachetnym upiększa biżuterię od tysięcy lat. Wykorzystywany jest zarówno w damskiej wyszukanej biżuterii, jak i męskich sygnetach, lub wisiorach. Naszyjnik z onyksu bardzo dobrze nadaje się dla niewiast ponad wszystko lubiących wyjątkowość i magię zagadkowych klejnotów (rzetelne informacje są na Onyks przynosi energię, której nie posiada żaden pozostały kamień szlachetny. Jego ciemny odcień dodaje biżuterii uniwersalności i dowolności w zestawianiu garderoby.

Myślisz, że masz wątpliwości? (https://www.hipokrates-olesnica.pl/ginekolog/) Zatem pragniemy poinstruować Cię, że w każdej sekundzie możesz do nas pisać. Z radością zareagujemy na każdą opinię.

Chroni przed negatywą energią, umysłowymi atakami i niepożądanymi wpływami. Nadaje się dla osób osłabionych, ze zapędem do irytacji, zezwala uwolnić się od niekorzystnych emocji takich jak cierpienie, uraza, bądź smutek. Także korzystny przy pozbywaniu się uczucia osamotnienia i izolacji. Przyciąga powodzenie i korzystny los.

Kamień ten zapewnia równowagę ciału i rozumowi.

Upraszcza zmianę przyzwyczajeń, eliminuje negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień zapewniający duchową wenę i jasność umysłu, wspomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.