Przed młodą parą, którzy planują zorganizować ślub i cudowne wesele stoi wiele spraw do zaplanowania

Muszą załatwić stosowną salę, zdecydować się na wybrane menu, zapewnić niezbędne dekoracje i oczywiście dobrą muzykę. Szczególnie z tym ostatnim punktem może być niemało kłopotów, gdyż zespoły weselne nie zawsze udostępniają usługi na wysokim poziomie i jeśli zaoferowana muzyka będzie nie za ciekawa, może to zepsuć nawet najlepiej zaplanowane przyjęcie. Na co więc zwracać uwagę poszukując zespół muzyczny na wesele?
Wesele
Wprowadził: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Zwykle jest tak, że jeśli chodzi duże imprezy jak m.in. wesele liczy się dla nas każdy grosz. Staramy się oszczędzać na tym, na czym się da, jednakże nie zawsze tanio znaczy lepiej. Zamówienie zespołu na wesele nie jest tanią inwestycją – zwykle trzeba się liczyć z kosztem minimum dwóch tysięcy złotych, co biorąc pod uwagę jednodniową imprezę stanowi wcale nie małą sumę. Jednoczenie różne zespoły proponują w tej cenie inne usługi, przykład https://www.planujemywesele.pl/katalog/1/kategoria/zespol-weselny/miasto/szczecin,718. Jedne zapewniają jedynie granie muzyki, a o całą oprawę świetlną i dekoracyjną musimy zatroszczyć się sami. Inne z kolei udostępniają nie tylko swój, wysokiej jakości sprzęt, ale również całą oprawę sceniczną – odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie i efekty specjalne (dym, lasery itp.). Warto zatem skrupulatnie zweryfikować co zawiera proponowana cena i zdecydować się na najbardziej kompleksową ofertę. W przypadku zespołu weselnego bardzo ważna jest jakość wykonywanych utworów i dotychczasowe doświadczenie muzyków. Jedni już za pomocą zwykłego keyboardu i gitary mogą zdziałać prawdziwe cuda, inni nawet mając rozbudowany zespół i dobry sprzęt wykonują mało interesujące przedstawienia muzyczne. Trzeba więc skrupulatnie sprawdzić jak gra zespół. Pod tym względem należy przesłuchać przykładowe utwory – jeśli to możliwe w realu.


Zobacz również

Na co zwracać uwagę podczas wybierania zespołu muzycznego na swój wymarzony ślub.

zespół na wesele
Wprowadził: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com
Ile przygotowań będzie do wesela wie jedynie ten, kto już przez to przechodził. Weselna sala, fotograf, stroje, wybór obrączek i dekorowanie kościoła to tylko drobna część tego, co jest do pozałatwiania w tym czasie. Większość przyszłych małżonków zaczyna od wybrania sali, a to jednocześnie będzie się wiązać z terminem ślubu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.