Praca w IT - czyli plusy i minusy pracy bez stałych godzin i pewnego etatu

W dobie laptopów oraz sieci www jest zdecydowanie więcej możliwości dostania pracy marzeń. Niezwykle wiele portali prezentuje różnorodnego rodzaju umowy, dzięki jakim nie wychodząc z mieszkania można znaleźć atrakcyjny etat. Jednak obecnie coraz więcej osób myśli nad tym jaką karierę zawodową wybrać, aby było się usatysfakcjonowanym i spełnionym.

Sprzęt IT
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki rozwojowi państwa posiadamy zdecydowanie większe możliwości na podróżowanie, odkrywanie świata oraz spełnienie swoich pragnień. Największym problemem z którym zmagają się ludzie nie są już finanse, ale czas. Wyjątkowo ciężko zwiedzić tak wiele ślicznych i urokliwych miejsc w tak krótkim czasie, którym jest około 30 dni wolnego.

Gdzie jeszcze wynaleźć czas na rozrywkę z małymi pociechami, pogawędkę z buntującym się młodzieńcem czy kawę z przyjacielem? W związku z tym dla takich ludzi świetna będzie praca jako freelancer, to znaczy osoba która nie ma stałego etatu ani stałych godzin zatrudnienia, tylko wykonuje konkretne zlecenie w ustalonym uprzednio czasie. Jest to świetna sprawa dla ludzi, które nie lubią być przez nic ani przez nikogo ograniczane.

Coraz więcej ofert dla osób, które chcą pracować jako freelancer jest w branży IT, która związana jest z technologią informacyjną - http://.itkontrakt.pl. Główna zaleta została opisana już wcześniej, czyli brak ustalonych godzin pracy i możliwość realizowania zamówień w dowolnym dniu oraz o dowolnej porze. Kolejnym atutem jest to, że przeważnie freelancer, określany nieraz jako „wolny strzelec” nie ma nad sobą nikogo kto nim może kierować ani kto rozplanowuje mu plan działania.


Zobacz również

Alkohole w ramach prezentu - czy warto?

alkohole
Źródło: pixabay.com
Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu miewamy sporo dylematów. Czasem nie mamy pojęcia, co ktoś tak naprawdę lubi. Ogółem posiadamy zbyt małą wiedzę na temat osoby, którą mamy obdarować. Wtedy pojawia się problem. Zawsze właściwą opcją jako prezent jest alkohol, więc tak można łatwo wyjść z opresji. Prezentem może zostać nawet cytrynówka swojskiej roboty, jeśli ktoś zrobił sam dla siebie kilka butelek. A gdy nie mamy takiej opcji, to zawsze możemy kupić cytrynówkę w normalnym sklepie z alkoholami. Osoba obdarowywana na pewno będzie zadowolona.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.