Powody da których należy używać produkty bez konserwantów

przez | 3 września 2021
Wielu konsumentów błędnie uważa, że kosmetyki ekologiczne nie zapewniają tak dobrych efektów jak kosmetyki z dodatkiem chemii. Taki pogląd wynika tylko z naszej niewiedzy. Niestety, szampon do włosów który z łatwością się pieni – jest rezultatem wykorzystania sztucznych substancji pieniących, bez związku z właściwościami myjącymi. Piana jest jedynie uroczym, miłym dodatkiem mającym zachęcić przyszłego klienta. Naturalne kosmetyki do włosów, twarzy oraz ciała, nie mają w swoim składzie parabenów ani konserwantów. Obcujemy z czysta naturą. Używanie ich będzie więc łączyło przyjemne z pożytecznym.

Od wejścia na polski rynek w 2013 roku, z dużym zainteresowaniem spotkały się kosmetyki naturalne, najwyższej jakości pochodzące z Niemiec – Santaverde. Cechą charakterystyczną kosmetyków tej marki, jest to, że produkty nie zawierają wody. Jeżeli nie ma wody, to co tam znajdziemy? Otóż wodę zastąpiono organicznymi wyciągami z roślin, z własnych, ekologicznych upraw. W produktach z linii Aloe Vera, zamiast wody użyto występującego w dużym stężeniu, odżywczego aloesu. (Zobacz – (strona www) też spray do opalania) To serce Santaverde, które zawiera dużo enzymów, minerałów, witamin i innych wartościowych składników, jakich nie znajdziemy w wodzie. Sok aloesowy pozyskiwany jest z własnej, ekologicznej plantacji aloesu znajdującej się w Hiszpanii, a dokładnie w Andaluzji.

Polki zaufały marce Santaverde, co możemy zaobserwować po komentarzach w Internecie. I nie ma w tym nic niezwykłego, ponieważ kosmetyki z tak dobrym składem to zawsze dobra inwestycja. (Polecamy też vichy normaderm krem cena) Do ich produkcji nie potrzeba ogromnych zakładów chemicznych, nie potrzeba rozbudowanych i energochłonnych technologii (zobacz: ). Efektem ubocznym nie są stosy szkodliwych odpadów, które tysiące lat będą zalegać w środowisku. Jeśli zależy nam na czystym środowisku, to sięgając po te kosmetyki powinniśmy wziąć to pod uwagę.

Jeśli przedstawiony na tej stronie artykuł jest dla Ciebie ekscytujący, kliknij tu, gdyż z pewnością warto zobaczyć ponadto (https://www.art-beauty.pl/o-salonie/) także inny analogiczny materiał!

Santaverde to cała bogactwo kosmetyków pielęgnacyjnych. Co ma znaczenie, biorąc pod uwagę ich drogocenny skład, oraz pochlebne recenzje posiadaczek, ceny produktów w internecie występują w korzystnych cenach. Dobrze jest więc postawić na naturalną pielęgnację. Autor