Niezbędne sprzęt oraz wygodne meble idealne do naszego salonu kosmetycznego

Kiedy otwieramy swój salon kosmetyczny potrzebny będzie nam niezbędny sprzęt tudzież meble, aby go urządzić. Na rynku jest wiele produktów przeznaczonych do salonów kosmetycznych, istotne jest, żeby wybrać wytrzymały sprzęt, który będzie nam służył kilka lat.

manicure
Źródło: http://sxc.hu/
W zależności od tego jakiego rodzaju usługi wykonujemy taki sprzęt będzie nam potrzebny. Gdy nasz salon zajmuje się tylko zabiegami manicure a także pedicure potrzebny nam będzie przede wszystkim stolik do manicure z dużą ilością szuflad lub schowków a także fotel do pedicure. Istotne jest, by meble kosmetyczne były komfortowe tak samo dla klientów jak również dla pracowników. Niektóre zabiegi długo trwają, dobrze jest więc zatroszczyć się na przykład o nasze plecy kupując wygodne krzesła. Przyda się z pewnością frezarka do manicure i pedicure, która ułatwi pracę- frezarka do paznokci. Istotne jest jednak, by osoba obsługująca ją była dobrze wyszkolona z obsługiwania urządzenia, gdyż łatwo jest poniszczyć płytkę paznokcia.

Oprócz miejsca, gdzie robione są zabiegi, trzeba zadbać także o poczekalnię dla klientów. Wygodne sofy czy też fotele umilą czas spędzony na czekaniu w kolejce. Można także wyposażyć się w stolik kawowy i czekającym klientkom proponować zależnie od upodobań pyszną kawę lub herbatę. Jest to bardzo popularne u fryzjera, kiedy klientki muszą długo czekać na przykład w trakcie utleniania włosów lub innych zabiegów fryzjerskich. Ważnym elementem wyposażenia salonu będzie autoklaw do sterylizowania używanych urządzeń. Troszczenie się o higienę w salonie kosmetycznym jest niezwykle istotne jednocześnie dla pracowników jak również dla klientów korzystających z oferty. Kupując tego typu urządzenie dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy jest ono zgodne z obecnymi wymaganiami sanepidu- pod tym adresem bez problemu uzyskasz pomoc.


Zobacz również

Zarost także może prezentować się elegancko, potrzeba jedynie właściwie go stylizować, a tym zajmują się obecnie specjaliści

stylizacja zarostu
Wprowadził: Sascha Wenninger
Źródło: http://www.flickr.com
Przez dłuższy czas mężczyźni gustowali w gładkich twarzach, jednak dziś zarost ponownie powraca do łask. Wąsy oraz broda stają się modne, ale każdy mężczyzna, który się na decyduje, powinien pamiętać, że żeby wyglądały estetycznie, trzeba je stylizować.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.