Pomysł na sylwestra 2013 - może Zakopane?

Są takie chwile w ciągu roku, które chcemy spędzić w wyjątkowy sposób. Marzymy, aby stały się niezapomniane. Do tego typu dni bez wątpienia należy Sylwester. Przywitanie Nowego Roku wymaga wyjątkowej oprawy. Dlatego bardzo często Sylwestra planujemy nawet kilka miesięcy wcześniej.
Jeżeli chcemy świętować sylwester 2013 w którymś naprawdę modnym ośrodku, to trzeba dokonać rezerwacji już w okresie letnim np. jak na .

sztuczne ognie
Mnóstwo osób perfekcyjną zabawę sylwestrową wyobraża sobie w górskich miejscowościach. Nic zaskakującego! Ośnieżone zbocza, trzaskający mróz za oknem oraz buchający wesoło ogień w kominku to doskonały pomysł na zorganizowanie cudownej sylwestrowej kolacji. Wielu facetów wykorzystuje przecież ten dzień na oświadczyny. Czy jest coś bardziej romantycznego, niż książę z bajki, który klęka przed kobietą w tak pięknych okolicznościach przyrody? Jeżeli zamierzamy przeżyć tegorocznego sylwestra w naszych górach, to trzeba zrobić to w Zakopanem.

Zobacz również

Na zarządzanie Wrocław zaprasza maturzystów z calutkiego kraju

podłączenie informatyczne
Wprowadził: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Silnie oblegana okazuje się być informatyka Wrocław prowadzi tutaj w rankingach


Zakopane nie bez powodu jest nazywane polską zimową stolicą. Kto raz był w tym miejscu, ten zawsze będzie chciał tam powrócić. Sylwester w Zakopanem 2013 to doskonała okazja do uprawiania ukochanych sportów zimowych. Miasto zapewnia wspaniałe ośrodki, które każdego roku przyjmują mnóstwo amatorów narciarstwa. Możemy być pewni najwyższej jakości usług oraz nowoczesnej infrastruktury. Jeżeli zatem marzy się nam powitanie Nowego Roku na górskich szlakach, to Zakopane będzie idealnym wyborem.

Ale pamiętać także o tym, że Zakopane to także miasto o ciekawej historii. W epoce Młodej Polski była to najpopularniejsza miejscowość turystyczna rodzimej bohemy artystycznej. Mistrzowie pióra, pędzla oraz muzyki przyjeżdżali tutaj, by odpocząć od hałasu Warszawy i poszukać weny. Ślady wspaniałych artystów pozostały w tym mieście do teraz. Możemy zobaczyć między innymi willę Karola Szymanowskiego, jak również oglądać inne zabytki architektury w stylu zakopiańskim. Ogromne wrażenie na turystach robi spacer po Krupówkach, głównym deptaku Zakopanego. Znajdziemy tam wiele knajpek z wyśmienitym jedzeniem, a także wiele innych atrakcji.
 
19/01/03, 07:57:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.