Pomimo iż zwykło się mówić się, że to głównie kobiety troszczą się o własny wygląd, to nie możemy zaprzeczyć, że coraz częściej dotyczy to także panów

przez | 10 lipca 2021
W obecnym czasie coraz częściej dostrzegamy, że i mężczyźni zaczynają dbać o własny wizerunek. Mamy możliwość ich zobaczyć u kosmetyczki czy u fryzjera i już nikt się temu nie dziwi.
Wielu właścicieli salonów fryzjerskich twierdzi, że ich klientami coraz częściej są mężczyźni.

biżuteria

Autor: diva
Źródło: diva
ślub

Źródło: pixabay.com

Niedługo będzie to może mniej więcej 40% wszystkich klientów. To bardzo dużo. W ostatnich dekadach trendy są też króciutkie bródki, które są odpowiednio przystrzyżone, by prezentowały się elegancko. Wielu panów pielęgnuje swoje brody każdego dnia rano. Dla nich jest to tak istotny rytuał, jak dla pań makijaż. Dlatego istnieje spora grupa panów, którzy mają swe maszynki do strzyżenia. Kupują oni wówczas najlepsze modele. Najlepsze w użyciu są takie, które są bezprzewodowe, a jedno naładowanie starcza na przynajmniej 2 godziny pracy. Rewelacyjnym rozwiązaniem wydaja się być również te maszynki do strzyżenia, które mają profesjonalną nakładkę grzebieniową, dzięki której możemy wybrać długość brody. Znacznym plusem jest, kiedy maszynka jest bezgłośna.

Czy rozpatrywana tematyka żywo Cię zainteresowała? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (https://www.optegra.com.pl/laserowa-korekcja-wzroku/) podobne artykuły.

Zazwyczaj nie dumamy o tym przy zamawianiu produktu, ale jeżeli jesteśmy pierwszą osobą w domu, która wstaje rano, to dobrze byłoby nie obudzić żony i dzieci tylko z tego powodu, że włączyliśmy w łazience maszynkę.

Jeśli używamy maszynki każdego ranka, to należy wybrać taki model, który przyjemnie i prędko się czyści – najlepiej pod bieżącą wodą z kranu. Dzięki temu maszynka będzie służyć nam długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*