Polskie kosmetyki naturalne – a więc, Polska nie jeleń oraz też wiele potrafi!

przez | 10 czerwca 2022
W sieci wewnątrz obecnej chwili znajdziemy pełno wytworów pochodzenia naturalnego, w tym kosmetyków o tej konkretnej tematyce. Wbrew pozorom nie bywają to jedynie produkty zagraniczne – w rzeczywistości najczęściej zakupujemy produkty z naszej rodzimej Polski, nawet nie zdając sobie z tej rzeczy sprawy, najbardziej często z powodu przybranej przez kosmetyk nazwy.

nowości

Autor: Heidi Rewell
Źródło: http://www.flickr.com
basen

Autor: MilitaryHealth
Źródło: http://www.flickr.com
polskie kosmetyki naturalne

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj po zbliżamy Państwu najmocniej znane linie kosmetyków które pochodzą z Polski oraz w jaki sposób poznać, czy konkretny wytwór jest Polski, czy też zagraniczny. Jedną rzecz co musisz zrobić to odczytać nasz pisany dzisiaj artykulik!
Jak zostało już we wstępie wspomniane, dość często kupujemy kosmetyki, które to pochodzą z naszej kochanej Polski, jednak nie mamy o tym najbardziej małego pojęcia, dopóki nie dostrzeżemy pewnego rodzaju charakterystycznych przedmiotów, które to znajdują się na wierzchu opakowaniu, a które to znajdziemy na Każdym pochodzącym z Polski wytworze. Mowa tutaj oczywiście o temacie logach, metkach czy też napisach itp. które mówią z dumą „Jestem Polskim produktem”, czy „Pochodzę z Polski” (co oczywiste nie dosłownie). Polskie kosmetyki naturalne są to ponad wszystko takiego typu przedsiębiorstwa jak: Pierwszy CLOCHEE; Drugi Lush Botanicals; 3. Purite, czy 4. Resibo, nie wspominając już o numerze 5 czyli Sylveco.

Kiedy będziesz potrzebować pokrewnych informacji na temat podnoszony w opisywanym wpisie, to wejdź na stronę (www.kelis.com.pl/) – z pewnością te materiały też Cię zaciekawią.

Jak istnieje możliwość zauważyć, ani jeden z wypowiedzianych kosmetyków naturalnych nie ma polskiej nazwy, poprzez co często je zakupując nie mamy pojęcia, iż są pochodzenia właśnie polskiego.

co oczywiste poza wymienioną piętką istnieją również inne linie kosmetyków, na przykład projekt o polskiej nazwie „domOWY KOSMETYK” pochodzący od Pani Ewy Rusin-Gazdy, ale o nich napiszemy być może innym razem.