Podstawowe zalety telebimów jako nośnika reklamy, w jaki sposób działają nowoczesne panele LED.

przez | 10 lipca 2021
Telebimy szturmem wkroczyły na rynek reklamowy kilkanaście lat temu i wszystko wskazuje na to, że na długo na nim pozostaną. Stało się to możliwe dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu, który dokonał się w dziedzinie światła ledowego. Telebimy są wykonane z tysięcy malutkich punktów, a każdy z nich dodatkowo jeszcze składa się z trzech diod. Diody te mają różne barwy, i zsumowane ich światło daje końcowy kolor widziany przez odbiorcę.

bilboard

Źródło: flickr.com
Telebimy najczęściej produkuje się obecnie z niewielkich paneli, jakie można złączać w dowolne zestawy. W każdym z takich paneli będzie się znajdować określona ilość punktów, oraz system sterowania który odpowiada za ich działanie – dodatkowe info. Wykorzystując możliwości łączenia można z tego typu oddzielnych paneli zbudować w zasadzie nieograniczone telebimy, a co najważniejsze, da się to zrobić na jakiś okres czasu i później je rozłożyć.

Czy zbierasz informacje w kontekście studiowanego tematu? Jeśli tak, to przeczytaj więcej w omówieniu (https://franklincovey.pl/lojalnosc-pracownikow/). Ono również okaże się dla Ciebie zajmujące!

Z plusów telebimów zaczął obecnie korzystać nie tylko sam rynek reklamowy, choć zostały przez niego bardzo ciepło przyjęte, lecz równie często są używane przy najróżniejszych wydarzeniach sportowych i kulturalnych.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę reklama na telebimach ma bardzo dużo zalet w porównaniu z tradycyjnymi nośnikami. Przede wszystkim daje niespotykaną do tej pory możliwość elastycznej emisji. Zmiana reklamy na tradycyjnych bilboardach wiązała się z koniecznością wysłania na miejsce jednego z pracowników, w celu przyklejenia nowej.

Jeśli pozostajesz otwarty na świeże informacje na omawiane tematy, to przenieś się do tekstu (https://www.progresdisplays.pl/kasetony-led), a odnajdziesz w tamtym miejscu ważne komunikaty, które będą bardzo pożyteczne.

Przy kilkuset obsługiwanych punktach robiło się z tego faktycznie sporo pracy, i to nie dla jednej osoby. W przypadku telebimów sytuacja jest dużo prostsza, bowiem starczy wgrać nowy schemat emitowania do sterownika i jest po sprawie. I właśnie taka duża elastyczność jest największą zaletą, jaką proponują te nowoczesne urządzenia. Reklamy można emitować z dowolną częstotliwością i kolejnością, a ich ustawienie nie jest wcale trudne. Kolejną ważną zaletą jest to, że reklama na telebimie gdańsk widoczna będzie w każdych warunkach pogodowych. Użyte w takich telebimach diody posiadają dużą jasność, dzięki czemu są bardzo dobrze widoczne nawet w całkowitej ciemności czy podczas opadówdeszczu lub śniegu.