Pit 36 na ogólnych prawach przy użyciu skali podatkowej

Zeznanie Pit 36 dotyczy jedynie przychodów opodatkowanych według skali podatkowej. Jeżeli osiągasz wyłącznie dochody zwolnione z podatku, nie składasz żadnej deklaracji, nie wykazujesz zysków zwolnionych z opodatkowania. Najprościej rozliczysz się z fiskusem pobierając program do pitów.

program do rozliczania PIT
Wprowadził: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Formularz PIT 36 wybierzesz, jeżeli w roku, za który składasz deklaracje prowadziłeś pozarolniczą działalność gospodarczą opodatkowaną na ogólnych normach przy przeznaczeniu skali podatkowej oddziały specjalne produkcji rolnej opodatkowane na ogólnych zasadach przy zastosowaniu skali podatkowej. Jeżeli zdobyłeś dochody z tytułu najmu, dzierżawy, albo z odrębnych umów o podobnym zakresie, opodatkowane na ogólnych zasadach. Formularz PIT 36 online konturowany jest zarówno dla podatników opodatkowujących własne dochody indywidualnie, jak i razem z dochodami małżonka, lub w sposób zaprojektowany dla osób samotnie wychowujących dzieci. Szczegółowe informacje znajdują się na www.pitax.pl/pit36.

Jeżeli masz program do pitów, nie będziesz miał żadnych trudności, program krok po kroku poprowadzi przez następne etapy obliczania deklaracji. Robi on każde obliczenia matematyczne, jakie są konieczne w formularzu. Dzięki niemu posiadasz pewność, że formularz pozostał wykonany poprawnie. Aplikacja uwidocznia także jaką kwotę z podatku zdołamy oddać na organizację pożytku publicznego. Jest to najprostszy sposób pomocy najbardziej potrzebującym. Sami rozstrzygamy, jaka organizacja skorzysta z naszej pomocy.

Rozliczanie jest w zasadzie łatwe, program sam naprowadza, co należy napisać. Ponadto przekażesz pit 36 online wprost do Urzędu Skarbowego. Aplikacja gwarantuje bezpieczeństwo danych, również poprawność wyliczeń. Aplikacja zapewnia pewne zapełnienie formularza.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.