Oświadczyny – oryginalne pomysły dla pewnych siebie mężczyzn.

przez | 9 lipca 2021
Pomysłów na oryginalne oświadczyny jest naprawdę wiele. Istotne jest to, aby zorganizować wszystko tak, aby spodobały się naszej przyszłej narzeczonej i żonie. A żeby wiedzieć, co wpasuje się w jej gust, musimy jej naprawdę dobrze słuchać.

oferta sklepu jubilerskiego Azur

Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Złote pierścionki zaręczynowe pierścionki zaręczynowe cyrkonia to nadal klasyka oświadczyn, ale inne elementy to zawsze swobodna wariacja na temat – pierścionki zaręczynowe białe złoto. Pierwszym krokiem do przygotowania zaręczyn jest dobre poznanie charakteru, upodobań i marzeń swojej partnerki.

Ciekawi Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło zaproszenia ślubne tekst a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długo zapamiętasz.

Niektóre panie preferują huczne, szalone oświadczyny, inne wolą, żeby odbyły się one w kameralnych warunkach, w romantycznej atmosferze. Zebraliśmy te najatrakcyjniejsze pomysły, aby zainspirować mężczyzn do przemyślenia tego uroczystego wydarzenia. Jeśli para związana jest podobnymi zainteresowaniami, na przykład żeglarstwo, wspinaczka lub jazda na rolkach, przyszły pan młody może skorzystać z okazji wspólnego spędzania czasu i zorganizować oświadczyny na przykład na rejsie po Morzu Śródziemnym lub w trakcie całonocnego maratonu na rolkach.

Wspólny wypad w góry, całodniowe wędrówki i popołudniowy przystanek w górskiej chacie również mogą sprzyjać zbliżeniom a przyszły pan młody może ukradkiem wyciągnąć z plecaka malutkie zawiniątko. Zaręczyny w noc sylwestrową – może niezbyt oryginalne, lecz – zależnie od tego, jak para go spędza – można zrobić z nich główną atrakcję wieczoru, dużo ważniejszą niż nadchodzący właśnie nowy rok. Można wypowiedzieć słowa „Czy zostaniesz moją żoną?” dopiero kiedy nasza wybranka znajdzie pierścionek i spojrzy na nas pytającym wzorkiem. Można wykorzystać też urodziny, imieniny, święta albo walentynki.

Obrączki ślubne

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Oczywiście, jako podarki od dawna najlepiej zdają egzamin złote pierścionki zaręczynowe w delikatnych pudełeczkach, ale równie dobrze do pudełeczka czy materiałowego woreczka możemy włożyć kartkę z pytaniem albo tajemniczą wiadomością, a pierścionek wyjąć np. z kieszeni – zobacz więcej na stronie . Jeśli jesteśmy dość odważni a nasza dziewczyna lubi imprezy publiczne, możemy zwrócić się z prośbą do zespołu przed koncertem o wywołanie naszej dziewczyny na estradę. Jeśli chcemy, by oświadczyny były bardzo widowiskowe, możemy zamówić fajerwerki albo banner reklamowy naszym wyznaniem, a nawet naszym zdjęciem. Oczywiście anons w gazecie też może być ciekawym sposobem na wyznanie dozgonnej miłości.

Dobrze zaaranżowane zaręczyny nie muszą angażować wielu osób, nie muszą być również stresujące. Ważne, żeby były przygotowane z myślą o naszej dziewczynie i spełniały jej niewypowiedziane marzenia.