Przeobrażenie osobowości kreacji poprzez biżuterię

Wybór biżuterii zależy od stylu, jaki preferujemy. Biżuterią można zmienić charakter każdej kreacji, w związku z tym w domu zawsze warto mieć jej większy asortyment.


Złota bransoletkabransoletka (zobacz bransoletka) okaże się dekoracją każdej kreacji. Istnieje też trend noszenia bransolety przy zegarku w ten sposób, by kreowała z nim świetną kompozycję. W dzisiejszej modzie akceptowalne jest zakładanie na każdej ręce innej bransolety.


naszyjnik z onyksu
Wprowadził: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com


Zobacz również

Garść interesujących wiadomości dotyczących Agencji marketingu bezpośredniego

wynajem aut wrocław
Co przychodzi ci w pierwszej chwili na myśl, kiedy słyszysz: marketing bezpośredni? Mnogości ludzi kojarzy się on z natarczywymi domokrążcami, zakłócającymi pokój domowy w najmniej właściwych sekundach.


Onyks od zawsze był przedmiotem uwielbiania i kultu. Moc w nim zawarta służy do ulepszania samego siebie. Ten wartościowy kruszec definiowany kamieniem szlachetnym upiększa biżuterię od tysięcy lat. Wykorzystywany jest zarówno w damskiej wyszukanej biżuterii, jak i męskich sygnetach, lub wisiorach. Naszyjnik z onyksu bardzo dobrze nadaje się dla niewiast ponad wszystko lubiących wyjątkowość i magię zagadkowych klejnotów (rzetelne informacje są na Onyks przynosi energię, której nie posiada żaden pozostały kamień szlachetny. Jego ciemny odcień dodaje biżuterii uniwersalności i dowolności w zestawianiu garderoby. Chroni przed negatywą energią, umysłowymi atakami i niepożądanymi wpływami. Nadaje się dla osób osłabionych, ze zapędem do irytacji, zezwala uwolnić się od niekorzystnych emocji takich jak cierpienie, uraza, bądź smutek. Także korzystny przy pozbywaniu się uczucia osamotnienia i izolacji. Przyciąga powodzenie i korzystny los.


Kamień ten zapewnia równowagę ciału i rozumowi.


Upraszcza zmianę przyzwyczajeń, eliminuje negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień zapewniający duchową wenę i jasność umysłu, wspomaga wyciszyć emocje i łatwiej nad nimi panować.
18/07/11, 19:42:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.