Od łóżeczka do motoru – fascynacje dziecka z czasem się zmieniają

przez | 2 grudnia 2021
W różnym okresie, dzieci oczekują różnej stymulacji, by móc prawidłowo się rozwijać i właśnie przez to tak istotne jest to, aby wyszukiwać dla nich zabawki w taki sposób, żeby były adekwatne do wieku. Jeśli będą dla mniejszych pociech, to nasz maluch szybko się nimi znudzi, a jeśli będą dla starszych to będzie się frustrował, iż nie umie tego zrobić oraz też zabawka pójdzie w kąt.

Dla maluchów kojec oraz układanie kolorów

Jeśli sporo podróżujemy (więcej informacji na stronie), lub chcemy kolejnego łóżeczka w domu, żeby nasz maluch miał okazję w nim siedzieć, to należy spojrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym dziecko może się bezpiecznie bawić, uczyć chodzić, my będziemy dostrzegali je a ono nas, a w razie konieczności po zwinięciu zabierze rzeczywiście niewiele miejsca.

Te wpisy ze strony (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/wina-bezalkoholowe/biale/), które znajdziesz po kliknięciu na ten odsyłacz bez dwóch zdań będą użyteczne – są one godne polecenia i potrafią Cię mile zaskoczyć.

Żeby nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, możemy jej podarować Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w przeróżnych kolorach oraz wielkościach, a dziecko powinno je ułożyć od największego do najmniejszego. Taka zabawa rozwija cierpliwość, wyobraźnię, a kiedy przysiądziemy obok dziecka, to także oraz znajomość kolorów, kiedy tylko będziemy wypuszczali dobre słowa.

Zaczyna się od chodzika kończy się na quadzie

dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Kiedy nasza pociecha stara się już wstawać i ćwiczy się w postawianiu własnych pierwszych kroków, to jego niesamowitym przyjacielem okaże się Smily chodzik Rośnij ze mną 0804, który służy do popychania i na którym dziecko ma okazję się stabilnie wesprzeć. A jeżeli chodzik będzie jeszcze nazbyt duży, lub zbyt mały, to zawsze mamy szansę wyjąć panel grający, który się w nim znajduje oraz nasze dziecko dzięki temu będzie posiadało świetną zabawkę.
Mimo wszystko większe dzieci chcą czegoś innego, szybszego oraz znaczniejszego, dlatego właśnie świetnie ma szansę się tu spisać Smoby Quad elektryczny czarny 33050 (Smoby). Naprawdę bezpieczny, dostosowany do kilkuletnich dzieci, na pewno sprawi im sporo radości oraz niesamowicie dużo zabawy.
Ciekawe zabawki na pewno nie zostaną odłożone na bokWiedzmy, że im bardziej kolorowe i im ciekawsze zabawki, tym większym będą się cieszyły powodzeniem, a co się z tym wiąże, wówczas my będziemy posiadali pewność, że oszczędności, które na nie wydaliśmy, były na pewno świetną inwestycją w rozwój naszego dziecka.