Od kołyski do quada - zainteresowania malucha się zmieniają

W przeróżnym okresie, dzieci oczekują przeróżnej stymulacji, by móc dobrze się rozwijać i właśnie przez to tak ważne jest to, by wybierać dla nich zabawki w taki sposób, aby były adekwatne do wieku. Jeżeli będą dla mniejszych pociech, to nasz maluch błyskawicznie się nimi znudzi, a kiedy będą dla starszych to będzie się denerwował, iż nie umie tego zrobić oraz również zabawka odejdzie w zapomnienie.
Kiedy wiele podróżujemy, lub potrzebujemy kolejnego łóżeczka w domu, by nasz maluch mógł w nim siedzieć, to warto popatrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym maluch może się bezpiecznie bawić, uczyć chodzić, my będziemy dostrzegali je a ono nas, a w razie potrzeby po złożeniu zajmuje rzeczywiście niewiele powierzchni. Żeby nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, możemy jej podarować Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w przeróżnych kolorach i wielkościach, a dziecko powinno je złożyć od największego do najmniejszego. Taka zabawa rozwija cierpliwość, wyobraźnię, a jeżeli usiądziemy obok dziecka, to także oraz znajomość kolorów, kiedy tylko będziemy wypowiadali dobre nazwy.


dziecko
Wprowadził: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Kiedy nasza pociecha stara się już wstawać i ćwiczy się w stawianiu swoich pierwszych kroków, to jego niesamowitym przyjacielem staną się jeździki dla dzieci, które służą do popychania oraz na którym dziecko ma okazję się stabilnie oprzeć. A jeśli autko dla dziecka będzie jeszcze zbyt duże, albo nazbyt małe, to ciągle mamy możliwość wyciągnąć panel grający, który się w nim znajduje oraz nasze dziecko przez to będzie posiadało fajną zabawkę.


Mimo wszystko starsze dzieci chcą czegoś nowego, szybszego oraz większego, przez to właśnie idealnie może się tu sprawdzić Smoby Quad elektryczny czarny 33050. Naprawdę bezpieczny, dostosowany do kilkuletnich dzieci, z pewnością zapewni im dużo radości i naprawdę sporo zabawy.


Zobacz również

Od łóżeczka do motoru - fascynacje dziecka z czasem się zmieniają

dziecko
Wprowadził: amir holy
Źródło: http://www.flickr.com
W różnym wieku, dzieci wymagają różnorakiej stymulacji, aby móc odpowiednio się rozwijać oraz właśnie przez to tak istotne jest to, żeby wyszukiwać dla nich zabawki w taki sposób, by były adekwatne do rozwoju. Kiedy będą dla młodszych dzieci, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a kiedy będą dla starszych to będzie się denerwował, iż nie umie tego zrobić i również zabawka odejdzie w zapomnienie.


Pamiętajmy, że im bardziej barwne i im ciekawsze zabawki, tym znaczniejszym będą się radowały powodzeniem, a co się z tym łączy, wtenczas my będziemy mieli gwarancję, iż finanse, które na nie przeznaczyliśmy, były naprawdę wspaniałą inwestycją w rozwój naszego dziecka.
18/01/17, 12:33:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.