Od flirtu do miłościSprawdź!

przez | 19 lutego 2022
Czy w czasach w których samodzielność i niezależność należą do najwyżej cenionych cech, związek z drugą osobą jest nam do czegokolwiek potrzebny? Oczywiście! Można w pojedynkę zdobywać szczyty kariery, można robić karierę, zwiedzać najwspanialsze miejsca.

miłość w internecie

Autor: Sympatia.pl
Źródło: Sympatia.pl

Jednak jeśli nie mamy z kim dzielić tych niepowtarzalnych chwil z czasem pojawia się uczucie samotności.

Namawiamy – idź dalej (https://www.deluxetravelclub.pl/) i wejdź na następną naszą stronę. Tam czekają na Ciebie nowe oraz fachowe artykuły.

Cały czas najwięcej osób poznaje swojego wybranka w kręgu znajomych. Ale coraz więcej samotnych poszukuje bratniej duszy przez internet. Jeszcze parę lat temu proces poznawania przebiegał o wiele wolniej. W obecnych czasach natomiast tempo życia, stres i pośpiech, jakie nam towarzyszą w życiu zawodowym i prywatnym, sprawiają, iż wielu z nas odczuwa ciągły brak czasu i w związku z tym dąży do tego, aby nawiązywanie znajomości także przebiegało szybciej.

Poznawanie potencjalnej Miłości w sieci, na portalach randkowych wbrew pozorom to wielka przygoda. To my określamy jakie cechy musi mieć osoba, z którą mamy zamiar się związać. Możemy korzystać z wyszukiwarki, przeglądać profile, prowadzić rozmowy z wieloma osobami, flirtować. Tempo znajomości zależy jedynie od nas.

Nierzadko słyszymy o małżeństwach osób różnych narodowości. Może więc powinniśmy spróbować poszukać tzw drugiej polówki pomarańczy w Anglii? Zanim jednak stworzymy profil na portalach typu: randki Londyn, są nasze nadzieje co do potencjalnego partnera. Jak możemy zaobserwować, samo stawianie wymagań z reguły mija się z celem, albowiem miłość jest ślepa, mimo wszystko plan mieć warto. Wypisując swoje pasje oraz oczekiwania wobec życia mamy ułatwione zadanie.

randka w realu

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli jesteśmy spokojnymi osobami i zależy nam na poważnym związku raczej nie dogadamy się z wiecznym balangowiczem. Wszyscy potrafimy określić jakie cechy powinien wykazać jego wymarzony partner, więc warto przeglądać profile pod tym kątem.
Nie obawiajmy się portali randkowych. Kto wie, może po drugiej stronie monitora czeka osoba, z którą połączy nas coś więcej niż tylko „wymiana myśli w formie pisemnej”. Trzeba więc poznawać, rozmawiać, a miłość się pojawi.