O miłość w związku trzeba zatroszczyć się w porę…

przez | 10 lipca 2021
Ostatnio terapia stała się dość popularna. Psychoterapia pomoże nam polepszyć jakość życia. Na psychoterapię możemy uczęszczać gdy chcemy lepiej poznać samych siebie a także wówczas kiedy pragniemy posiąść umiejętność jak dawać sobie radę z różnymi emocjami.

Psychoterapeuta

Źródło: flickr.com
Psychoterapia, pomaga poczuć się lepiej samemu ze sobą, pomaga nauczyć się odczuwania spełnienia w pracy zarobkowej. Dzięki terapii możemy nauczyć się dawać sobie radę w układach z otoczeniem a także z najbliższymi. Trudne chwile w małżeństwie są bardzo powikłane i skomplikowane, niełatwo jest czasem samemu im sprostać. Praktyka wielu osób argumentuje, że w relacjach ze znajomymi dajemy sobie radę właściwie dobrze, ale problemy w związku są czasem tak bardzo męczące, że generalnie sobie z nimi nie radzimy. Wówczas gdy składamy przysięgę małżeńską, większa część z nas robi to z silnym przekonaniem i ufnością w to, że słów przysięgi dochowa. Czasem jednak, zdarza się naruszyć składaną przysięgę oddania. Osoba zdradzona, czuje się oszukana i skrzywdzona. Często nie potrafi sama unieść ciężaru, jakim została obciążona, czuje jakby świat legł w gruzach. Niewierność w małżeństwie obarcza dwie strony . W takich chwilach obie strony mają coś do zrobienia. Tworzenie udanego partnerstwa zależy tylko od samych małżonków, psychoterapia – ciekawa strona – może wskazać pacjentom najlepszą drogę ku temu. Takie niełatwe okoliczności w rodzinie, w których pojawia się cudzołóstwo jednego z małżonków, sprawiają, że następuje rozłam w związku. Wtedy pojawia się możliwość pracy nad związkiem i szansa na jego dalszy rozwój, na uzewnętrznienie się silniejszego uczucia. Czasami jest to objaw, że czas zakończyć razem tworzony związek i czas rozpocząć nowe życie. W takich zawiłych dla nas chwilach powinniśmy zapisać się na rozmowę do psychoterapeuty.

Kliknij bez obaw ten odnośnik – znajdujące się tu uwagi na temat (https://www.swiatleku.pl/category/tabletki-na-katar) na pewno okażą się dla Ciebie ciekawe – dotyczą pokrewnej problematyki.

Pomóc tu może wyłącznie dobry psychoterapeuta Katowice i w zależności od konkretnego problemu, może to być terapia indywidualna lub psychoterapia przy udziale partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*