Nowe wydanie chirurgii estetycznej

przez | 9 lipca 2021
Każda pani pragnie wyglądać atrakcyjnie, także jeśli skończyła już pięćdziesiąt lat. W tym celu chodzi do kosmetyczki, kupuje drogie preparaty przeciwzmarszczkowe, chodzi na aerobik, żeby wciąż mieć ciało dwudziestoletniej dziewczyny.

google

Źródło: pixabay.com

Jednak nie tylko te aspekty swego ciała, widziane przez przypadkowych przechodniów, pragnie ona w sobie upiększać. Także mocniej osobiste miejsca, dla niektórych pań warte są poprawienia, aby prezentowały się jak kilkanaście lat temu.

Mowa tutaj o wargach sromowych. Ostatnimi laty w Polsce popularna jest labioplastyka , operacja, która pozwala upiększyć tą część ciała kobiety. Gdyż w wyniku porodów oraz rozluźnienia skóry, pewne panie będą wstydzić się niezbyt estetycznych warg, które w niczym nie przypominają tych sprzed dwudziestu lat. Do niedawna, w latach 90-tych tego typu problemy były bagatelizowane, lecz dziś ginekologia estetyczna jest tak rozwinięta, że już kobieta nie musi się krępować nieatrakcyjnych warg.
oczy

Autor: Sternik
Źródło: http://www.flickr.com

Uważasz że i tobie przydałaby się labioplastyka, jednak obawiasz się przystąpić do zabiegu? Niesłusznie, przecież nie różni się on zbytnio od korekcji biustu, poza tym, jest o wiele mniej niebezpieczny dla zdrowia. Jednak jako, że dotyczy osobistej sfery kobiecej, budzi dość duże kontrowersje. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu, możesz odwiedzić klinikę, w której dostępna jest ginekologia estetyczna . Spotkasz tam niezwykle fachowy i dyskretny personel. lekarz prowadzący z pewnością będzie biegły w temacie, oraz będzie w mocy odpowiedzieć na każde twe pytanie.

Labioplastyka jest nadzieją dla pań, które po pięćdziesiątce nadal są aktywne seksualnie, lecz wstydzą się wyglądu swych warg sromowych. Jeśli jesteś jedną z tych kobiet umów się na wizytę w przychodni, ginekolog ginekolog wrocław grabiszyńska odpowie na twoje pytania, rozwiewając na pewno wszelkie twoje wątpliwości.