Najnowsze i skuteczne sposoby czyszczenia uzębienia

Każdy z nas pragnąłby się poszczycić pięknym i olśniewającym uśmiechem. W sklepach dostępnych jest multum preparatów i urządzeń, jakie przybliżają nas do owego efektu. Stajemy stąd przed istotnym zadaniem, na które się zdecydować.


szczoteczka soniczna seysso
Wprowadził: Der Robert
Źródło: http://www.flickr.com


Jak informują stomatolodzy, podstawą higieny jamy ustnej jest regularne mycie zębów. Do tego celu możemy wybrać tradycyjną szczoteczkę, ale możemy również sięgnąć po takie wyjście jak szczoteczka soniczna Seysso. Jest to ulepszona wersja znanej już szczoteczki elektrycznej, przy czym ruchy główki będą tutaj pulsacyjne i wiele szybsze. Sprawia to, że czyszczenie zębów jest dużo bardziej dokładne. Podobnym, równie nowoczesnym podejściem, są szczoteczki ultradźwiękowe - (link do strony). Do mycia zębów używają one, oprócz ruchów pulsacyjnych, także ultradźwięki, które efektywnie niszczą płytkę nazębną i są jednocześnie absolutnie bezpieczne dla szkliwa zębów.


Każde z tych rozwiązań ma swoje dodatkowe plusy. Powinno się pamiętać, że na ogół szczoteczki takie posiadają wymienne główki, przez co tego samego sprzętu może użyć cała familia. Nie zużywają wiele prądu podczas ładowania, oszczędzają miejsce w szafce w łazience.dentysta (do sprawdzenia na tej stronie)Szczoteczka soniczna Seysso szczoteczki soniczne seysso ma współczesny design. W domu skierowanym na używanie innowacyjnych technik będzie się na pewno dobrze prezentować. Szczoteczki ultradźwiękowe natomiast funkcjonują bardzo dobrze w trudno dostępnych miejscach jamy ustnej i są w stanie z powodzeniem odłożyć wizytę u dentysty na długi czas.


Jedyne, co może zniekształcać ów obraz, to cena.


Zobacz również

Day spa Wrocław to fajna oferta

Prezenty
Wprowadził: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami mamy ochotę się odprężyć, zaprzestać rozmyślać o wszystkim co nas otacza i poddać się osobom, które odpowiednimi ruchami i kosmetykami dopomogą nam się zrelaksować i dodatkowo jeszcze zadbają o wizerunek naszego ciała.


Chociaż gdy porównamy koszty takich urządzeń z kosztem zwyczajnych szczoteczek i dodatkowych preparatów, które musielibyśmy zużyć w identycznym czasie, a także zliczymy zaoszczędzone w taki sposób minuty i godziny szczotkowania uzębienia, porównanie wychodzi znowu na plus dla wysokiej klasy szczoteczek.
19/01/10, 08:49:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.