Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu kościelnego? Oto ciekawa propozycja!

Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo huczne imprezy weselne, były tradycyjne zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej odległych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, jakich nie widziano długie lata nagle zjawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to słowa: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to jest ci znane, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Milczysz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.
Marzysz
śluby i wesela za granicą
Wprowadził: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com
o wspaniałej ceremonii, bez muzyki disco polo, bez nieznanej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych dziwnych zabaw, które kojarzą ci się tak nieprzyjemnie. Nie chcesz polskiego wesela, bo obawiasz się, że będzie to wszystko wyglądać jak w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Boisz się, iż dojdzie do jakichś burd, zaczną się nieporozumienia, że alkohol uderzy do głowy i zaczną się dziać niespodziewane rzeczy. Z innej strony myślisz, przecież to mój dzień, moje szczęście, czy muszę się nim dzielić z całą, nawet nieznaną rodziną. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjadą.

Zobacz również

Dobre idee na organizację swojego wesela

Dekoracje sali weselnej
Wprowadził: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Ślub i wesele to jedne z takich ceremonii, które pozostają w naszej pamięci na długie lata, a co się z tym łączy, musimy dołożyć sporych starań, żeby wszystko było dokładnie po naszej myśli. Właśnie z tego powodu należy także być upartym, ciągle wyszukiwać idealnie takich okazji, o jakich od samego początku marzyliśmy. Tylko doszlifowując te przeróżne szczegóły możemy być pewni, że całość upłynie dokładnie po naszej myśli.


Zgodnie z tym przekonaniem rozpoczynasz poszukiwania czegoś całkowicie innego, dumasz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, w zamian za toznaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Zaraz, zaraz, czytałaś gdzieś o tym, czytałaś kiedyś, że można wziąć slub kościelny za granicą. Prowadzona tą myślą siadasz do laptopa i sprawdzasz informacji, jak to wygląda i czy można z tego skorzystać?


Już po chwili widzisz rezultaty, wynajdujesz firmy, które organizują tego typu wyjazdy, do większości krajów na świecie. A cennik, w zależności czy chcesz mieć ślub na terenie Europy czy bardziej w jakimś egzotycznym kraju to ceny się różnią.

Jeśli zaciekawił Cię nasz wpis, to do zweryfikowania (http://www.adforce.pl/171-druk/) mamy następne wątki na stronie, którą umieściliśmy pod poniższym linkiem.

Kontaktujesz się z jedną z firm , żeby dowiedzieć się więcej i zyskać przybliżoną wycenę. Informacje, które dostajesz są bardzo obiecujące, na pewno bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jednocześnie zachowasz finanse na podróż poślubną!

Teraz jedynie poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, na pewno się ucieszą z twojego szczęścia. Na pewno również będą zachwyceni, że lecą razem z wami!
19/07/22, 07:06:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.