Nie akceptujesz tradycyjnego ślubu kościelnego? Oto ciekawa propozycja!

przez | 7 listopada 2021
Wszystkie twoje koleżanki są już po ślubie kościelnym. Miały bardzo huczne imprezy weselne, były tradycyjne zabawy, była muzyka na żywo, przyjechała familia z najbardziej odległych zakątków Polski, a nawet z zagranicy. Jacyś kuzyni i kuzynki, jakich nie widziano długie lata nagle zjawili się aż pierwsze, co przychodzi do głowy, to słowa: „ale żeście się zmienili”. Oczywiście, wszystko to jest ci znane, a często słyszysz pytania: kiedy przyjdzie na ciebie czas? Milczysz, bo co prawda pragniesz mieć ślub kościelny, ale nie taki, jak wszyscy.

Marzysz

śluby i wesela za granicą

Autor: porsche_chen2009
Źródło: http://www.flickr.com

o wspaniałej ceremonii, bez muzyki disco polo, bez nieznanej rodziny, której nawet nie znasz, nie chcesz tych dziwnych zabaw, które kojarzą ci się tak nieprzyjemnie.

Intrygujący tekst? Miło nam to słyszeć. Jednocześnie gorąco zapraszamy na (https://lonsdale-benlee.pl/callahan_worek_bokserski_4017_braz-45176i) naszą nową stronę, na której wyszukasz sporo podobnych opisów.

Nie chcesz polskiego wesela, bo obawiasz się, że będzie to wszystko wyglądać jak w filmie Wojciecha Smarzowskiego – „Wesele”.

Boisz się, iż dojdzie do jakichś burd, zaczną się nieporozumienia, że alkohol uderzy do głowy i zaczną się dziać niespodziewane rzeczy. Z innej strony myślisz, przecież to mój dzień, moje szczęście, czy muszę się nim dzielić z całą, nawet nieznaną rodziną. To mój dzień. To dla mnie jest on najważniejszy, nie dla ludzi, którzy przyjdą i wyjadą.

Zgodnie z tym przekonaniem rozpoczynasz poszukiwania czegoś całkowicie innego, dumasz, jakby to było, jakbym nie zrobiła wesela, w zamian za toznaleźć jakiś kościółek na końcu świata… Zaraz, zaraz, czytałaś gdzieś o tym, czytałaś kiedyś, że można wziąć slub kościelny za granicą. Prowadzona tą myślą siadasz do laptopa i sprawdzasz informacji, jak to wygląda i czy można z tego skorzystać?

Już po chwili widzisz rezultaty, wynajdujesz firmy, które organizują tego typu wyjazdy, do większości krajów na świecie. A cennik, w zależności czy chcesz mieć ślub na terenie Europy czy bardziej w jakimś egzotycznym kraju to ceny się różnią. Kontaktujesz się z jedną z firm , żeby dowiedzieć się więcej i zyskać przybliżoną wycenę. Informacje, które dostajesz są bardzo obiecujące, na pewno bowiem nie przekroczysz swojego weselnego budżetu, a jednocześnie zachowasz finanse na podróż poślubną!

Teraz jedynie poinformuj najbliższą rodzinę o podroży za granicę, na pewno się ucieszą z twojego szczęścia.

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na opracowany tu temat? Namawiamy zatem do następnej witryny – po prostu naciśnij to pościele satynowe i przenieś się do naszego serwisu.

Na pewno również będą zachwyceni, że lecą razem z wami!