Nasi pradziadkowie golili się często brzytwą i uważają umiejętne z niej korzystanie za kwintesencję męstwa

przez | 5 stycznia 2022
Na wiekowych filmach niejednokrotnie możemy dostrzec panów u golibrody. Był to niegdyś poważany zawód, który obecnie prawie już nie istnieje.

Można byłoby zaryzykować zdanie, że wówczas panowie równie chętnie chadzali do golibrody, jak dziś kobiety do kosmetyczki.
sklep z kosmetykami

Autor: halfrain
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś brzytwę posiadał niejeden mężczyzna. Później zostały one zastąpione przez maszynki, ponieważ ich użycie jest o wiele prostsze. Jednak obecnie brzytwa pomału powraca do łask. Dżentelmeni znów pragną poczuć się męsko i uczą się jak jej używać, gdyż jest to sztuka sama w sobie i na dodatek niełatwa. Jeżeli chcemy kupić sobie brzytwę, by ćwiczyć to, jak należy się golić, to początkowo należy zamówić coś tańszego. Jeżeli nam się spodoba i nabierzemy wprawy w goleniu się w taki sposób, to będziemy mogli sprezentować sobie już lepszą sztukę. Każda brzytwa powinna być bardzo ostra. Nie bez przyczyny mamy przysłowie – ostry jak brzytwa. Część goląca powinna być wyprodukowana z najlepszej jakości stali nierdzewnej.

Interesujący wpis? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie, którą tu znajdziesz, także jest coś wartościowego!

Na dodatek, rękojeść powinna być wykonana z tworzywa, które będzie antypoślizgowe. Jeśli brzytwa ma być przykładowo podarunkiem dla partnera, to kobieta musi postarać się zamówić sprzęt najwyższej jakości, którego wykonanie będzie wręcz perfekcyjne.

Brzytwa musi mieć także swoje etui oraz skórzany pas, na którym mąż będzie mógł naostrzyć ostrze. Wszystko razem owinięte w ładny prezent z pewnością zrobi na małżonku niesamowite wrażenie.