Ciekawe pomysły na prezent

O każdej porze roku jesteśmy zapraszani na szereg wszelkich przyjęć okolicznościowych. Chrzciny, śluby, urodziny, rocznice, na każde z nich powinniśmy przynieść ze sobą jakiś prezent. Jeżeli wybieramy się do bliskiej nam osoby, nie jest to żaden problem, ciężej jeśli jubilatem ma być ktoś, kogo gusta są nam obce. Oto kilka inspiracji na prezenty dla osób odmiennej płci.
Jeśli chcemy odszukać prezent dla mężczyzny, dobrze by było kupić coś z jednej strony ciekawego, z drugiej zaś niezbyt formalnego - prezent dla mężczyzny www.fabrykaform.pl. Zawsze doskonałym pomysłem jest nabycie jakiegoś trunku z najlepszej półki. Czterdziestoletnia szkocka, Wyśmienite, włoskie wino, a może Brandy? To wszystko zależy od ciebie. Jeżeli nie znasz się na tym, za każdym razem możesz zapytać ekspedienta o opinię. A może twój jubilat nie ma popielniczki? Jeśli jest osobą palącą papierosy, to również może być dobry prezent dla mężczyzny - http://fabrykaform.pl/popielniczki warto znaleźć coś niejaskrawego, z dobrego budulca. Może stalowa popielnica z logiem ulubionej drużyny piłkarskiej? Jeśli obdarowywana persona lubi garnitury, dobrze byłoby zainwestować w elegancki krawat, najlepiej ze szlachetnego materiału, na przykład satynowy.
prezent-obrazek
Wprowadził: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com


Kobiecie o wiele prościej coś sprezentować prezent dla mężczyzny bowiem częściej może się okazać nieodpowiedni. Piękna garsonka, interesująca broszka, a może bransoleta? Miejmy na uwadze jedynie, aby to były dobre produkty, nie wypada bowiem kupić solenizantce czegoś złej jakości.


Zobacz również

Stworzenie jak z obrazka wizerunku zewnętrznego

moda damska
Wprowadził: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
W dzisiejszych czasach wielką istotność przywiązuje się do wyglądu. Kłopot mają osoby, które słabo radzą sobie z zestawianiem ubiorów. Doskonałym wyjściem na stworzenie odpowiedniego wizerunku jest zaangażowanie stylistki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.