Na szczęście już nie musimy używać brzytwy! Sprawdź te porady

Choć tak naprawdę nie wszyscy panowie posiadają bujny zarost - i nawet bez codziennego golenia, to jednakowoż rzadko można spotkać tego faceta, który po prostu nie ma jakiegokolwiek zarostu na twarzy. Koncerny trudniące się produkcją maszynek naturalnie są z tego powodu mocno uradowane - przecież stoją za tym interesem bardzo duże pieniądze.


maszynki do golenia
Wprowadził: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Taka ciekawostka: chociaż brzytwa tak jakby już dawno temu przeszła do lamusa, to jednakże Daniel Craig, czyli nowy Bond, tak jakby spowodował, że ich sprzedaż znacznie urosła. Dlaczego? Najzwyczajniej golił się przy pomocy brzytwy w jednym ze swoich filmów. A to z pewnością ukazuje bardzo dużą potęgę reklamy - zresztą taka reklama jest arcygenialna, ponieważ niby było to czymś niezamierzonym, ciężko mówić o tzw. lokowaniu produktu, lecz jakby nie patrzeć zwykła scena spowodowała, że miliony fanów Bonda zapragnęło golić się brzytwą. Zatem firmy trudniące się sprzedażą zwykłych żyletek, tak jakby straciły znaczne pieniądze. No dobrze, ale zastanówmy się, która golarka jest najbardziej wskazana.

Zobacz również

Maszyny do papierosów - czyli, jaka rzecz bywa potrzebne, gdy posiadamy ochotę na papieroska

cellulit
Wprowadził: TownePost Network
Źródło: http://www.flickr.com
Uwielbiasz palić, ale zanudził Ci się smak "kupnych" papierosów? A być może bywają dla Ciebie zwyczajnie za kosztowne? Zastanów się nad tworzeniem papierosków własnymi rękoma! Przeczytaj nasz artykuł a poznasz odpowiedź, co będzie Ci do tej rzeczy potrzebne!


W sumie różne są guściki, lecz można powiedzieć, że konserwatyzm górą - czyli strzałem w dziesiątkę jest zakup typowej golarki. Niby kto rzekł, iż zwykła jak tradycyjna golarka nie jest OK? Tradycja jest niesamowicie ważna, a więc jeżeli pragniemy zakupić akcesoria niezbędne do golenia się, zwracajmy szczególną uwagę na właśnie te bardziej tradycyjne golarki. Chociaż jak zostało wcześniej wspomniane, są bardzo różne guściki - należy potrafić je niejako akceptować, a będzie w porządku.

Sprawdź adres tej witryny - wyjątkowo dla Ciebie opracowaliśmy dodatkowe wiadomości na ten ciekawy temat. Kliknij w podany link - nie pożałujesz!Należy również tak jakby przypomnieć niektórym, że jeśli w grę wchodzą nieco solidniejsze maszynki, to niewątpliwie bardzo dobrym miejscem na ich kupno jest e-sklep. Można powiedzieć, iż chociaż nierzadko Polacy niejako stronią od Internetu, e-zakupów, to jednak nie można sądzić, że to coś niewskazanego. Zatem jeżeli ktoś na serio rozmyśla gdzie kupić maszynkę na żyletki, powinien rozejrzeć się po Sieci - z całą pewnością natrafi na perfekcyjną maszynkę, akurat to jest na 100% pewne. Nigdy nie uważajmy, iż typowa golarka nie może służyć nam przez długi okres czasu. No wiadomo - w dzisiejszych czasach niejako króluje na tym świecie tandeta, lecz nie dajmy się owemu trendowi.
18/11/14, 09:15:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.