Możliwości nowoczesnej medycyny estetycznej

O swoją urodę dbały już starożytne piękności. Królowa Egiptu Kleopatra przemywała się w oślim mleku, zaś Słowianki myły twarze rosą.


Dziś są takie możliwości poprawy wyglądu, o których naszym matkom się nie marzyło.
konsument


Bowiem poza plastyczną chirurgią, o jakiej na ogół każdy słyszał, mamy do dyspozycji młodszą jej siostrę, to znaczy medycynę estetyczną. Proponuje ona upiększenie łagodnymi metodami, niemal bezinwazyjnymi bez cięć czy opatrunków. W naszej ojczyźnie medycyna estetyczna Szczecin rozwinęła się później niż w USA. Ale szybko nadgoniła opóźnienia a współcześnie znajduje się w czołówce, tak pod względem nowoczesności oraz jakości aparatury, jak też umiejętności medyków. Warto zatem przypomnieć, iż jeszcze niedawno podstawowym zabiegiem były iniekcje z botoxu, którymi gładzono zmarszczki na czole. Pomimo fałszywych opinii, iż preparat ten jako jad kiełbasiany, może być niebezpieczny, zabiegi owe przyjęły się i dziś ta toksyna botulinowa w należytym stężeniu, odpowiednio podana doskonale sprawdza się w likwidacji zmarszczek czoła poziomych oraz poprzecznych, dookoła ust a również wygładzenia szyi.


sklep
Wprowadził: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.


Już kilkanaście lat wstecz mówiło się, iż najlepsze efekty w dbałości o urodę trzeba wiązać z wykorzystaniem współczesnej techniki - konkretnie lasera. Ta prawda sprawdza się w powszedniej praktyce. Odpowiedni laser poprawia jędrność, odświeża skórę, likwiduje przebarwienia.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.