Modne metody depilacji

przez | 11 lutego 2022
Epilacja jest pewnym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Niektórzy golą się codziennie, inni korzystają z zabiegów raz na miesiąc. Bez względu na to, jaką strategię epilacji wybierzesz, musi być ona dostosowana do rodzaju skóry.
Dowiedz się, jakie są modne sposoby epilacji.

ćwiczenia

Autor: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Owocowe kosmetyki Barwa

Autor: Barwa
Źródło: Barwa
Depilacja nie jest odkryciem naszej epoki. panie czyniły to już w starożytności.

Jeżeli masz chęć poznać więcej informacji na omawiany temat – odsyłam do serwisu, ponieważ w tamtym miejscu są wartościowe fakty omawiające prezentowany wątek.

Dziś mamy metody nowoczesne, a mimo to zdarza się, iż wynik końcowy rozczarowuje – skóra boli, wyskakują na niej krostki. Możesz zapobiec takim niemiłym reakcjom. Przede wszystkim dobierz strategię do części ciała. Na dużej nawierzchni nóg a także ramion najlepiej sprawdzi się wosk na ciepło albo na zimno, kremy oraz depilator elektryczny. Do buzi stosuj specjalne środki do skóry delikatnej lub wosku na zimno (takiego, który jest przeznaczony wyłącznie do buzi). Pod pachy a także w strefie bikini w największym stopniu odpowiedni będzie krem, jednak jeśli cię podrażnia, masz po nim boleściwe zaczerwienienia, użyj golarki. Pamiętaj, depilacji nie wolno wykonywać bezpośrednio po opalaniu ani opalać się zaraz po niej – skóra jest wtenczas w wyższym stopniu czuła. W związku z tym po zabiegu odczekaj z opalaniem co najmniej 24 godziny. Laserowa depilacja wrocław jest formą epilacji stałej. Znaczy to, że po skończeniu całej serii zabiegów włoski już nie wyrosną.

Światło lasera jest absorbowane przez barwnik skóry i włosów – melaninę, jaka zamienia je w ciepło i niszczy na dobre cebulkę włosa. Zabieg jednakże powinniśmy powtórzyć trzy, cztery, wręcz siedem razy.
Drugim zabiegiem często wykonywanym w gabinetach medycyny estetycznej będzie zamykanie naczynek Wrocław.