Mikrodermabrazja czyli złuszczanie martwego naskórka, typy, przeciwwskazania

Mikrodermabrazja to ekskluzywna oraz nowoczesna technologia, jaka w swoim działaniu wpływa na poprawę funkcjonowania skóry a także pomaga poradzić sobie z różnymi kłopotami skórnymi.
Zabieg ów polega na monitorowanym wygenerowaniu podciśnienia. Oswobadzane z ogromną szybkością mikrokryształki padają na nawierzchnię skóry, usuwając z niej martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia. Zdjęty materiał odsysany zostaje potem do oddzielnego pojemnika. Porównując mikrodermabrazję do innych kuracji, tj. chemiczne peelingi czy dermabrazja, mikrodermabrazja jest działaniem kosmetycznym obarczonym niewielkim niebezpieczeństwem powikłań. W przeciwieństwie do innych zabiegów ryzyko powstania blizn jest znikome. Ponadto rezultaty kuracji zauważalne są natychmiast.


choroby
Wprowadził: Farouk Systems Polska


Mikrodermabrazja Wrocław jest to złuszczanie martwych warstw naskórka, co przyczynia się do nasilonej produkcji nowych komórek. Komórki owe migrują później do góry, podmieniając uszkodzone komórki. Przebieg złuszczania jest stopniowy, stąd niebezpieczeństwo zanadto głębokiego czy też nierównomiernego złuszczania i powstawania blizn jest ograniczony do minimum. Olbrzymią zaletą zabiegu jest też fakt, iż jest on bezbolesny i prosty w wykonaniu. Istnieją trzy rodzaje mikrodermabrazji: korundowa, diamentowa jak też tlenowa. Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest osobom z wrażliwą jak też skłonną do zmian uczuleniowych cerą.
W trakcie tego zabiegu stosuje się głowicę diamentową, jaką przemieszcza się po skórze z pomocą metalowej końcówki spełniającej funkcję "odkurzacza" pochłaniającego martwy naskórek.
18/01/18, 09:57:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.