Maszynki do golenia – rzeczywistość na temat „różowego” produktu

przez | 11 maja 2022
Maszynki przeznaczone do golenia przez bardzo sporą liczbę lat były domeną płci brzydszej. W pewnym momencie jednakże kobiety również rozpoczęły z nich korzystać – i to tak często, że nareszcie pokazały się linie maszynek, przeznaczonych wyłącznie dla płci pięknej.

Wytwórcy podeszli do tego konkretnego tematu poważnie i równocześnie trochę stereotypowo, albowiem pierwsze maszynki dla kobiet ukazały się w kolorze różowym. Jak się okazało, był to jednak strzał w dziesiątkę no i to tej pory kobiece maszynki bywają w szczególności w tym kolorze. Jednakże jeśli dobrze się przyjrzeć odkryjemy, że nie tylko kolor został zmieniony w procesie przerabiania maszynek męskich na w pełni kobiece.
Modna garsonka
alergia

Autor: Brown

Różowa maszynka przeznaczone do golenia jest niewiarygodnie popularna pośród kobiet, jednak jakiś okres temu po odkrywano pewną rzecz, która to wiele spośród nich zniechęciła oraz nakierowała do zakupu maszynek przeznaczonych nie dla kobiet, lecz dla mężczyzn. Jest to spowodowane tą rzeczą, iż jak się okazało, kobiece maszynki bywają o wiele bardziej drogie aniżeli te męskie no i to jedynie z powodu faktu, iż są różowe. Pewnie w tej chwili wielu myśli: „To jakiś żart”.

Zaciekawił Cię ten komentarz spod linku (https://titaniumdental.pl/ortodoncja/)? Jeśli go nie popierasz, to zachęcamy do sprzeciwu. Każda wymiana myśli będzie mile widziana.

Otóż nie – po porównaniu maszynki męskie i damskie z dokładnie tej samej firmy, istnieje możliwość od razu zobaczyć różnicę w cenie maszynek. Sporo osób z pewnością w tej chwili myśli sobie, że „a bo to z tego powodu, iż mają innego typu ostrza i zabezpieczenia” albo że „to zupełnie inne modele i pewnie kobiecy jest lepszy”.

Argumentów można przedstawić dużo – maszynki damskie odróżniają się barwą oraz kształtem od tych męskich, jednak same ostrza oraz napomknięte zabezpieczenia bywają albo te same (chociaż wyglądają w inny sposób ze względu na ubarwienie naokoło) albo nawet słabsze niż wersje męskie.