Masz problemy ze wzrokiem? Poddaj się zabiegowi, jaki może ci pomóc – Femtolasik

przez | 9 lipca 2021
Kłopoty ze wzrokiem coraz bardziej cię przytłaczają? Wiele osób cierpi na wady wzroku, z którymi ciężko im żyć, zatem tak jak one musisz pomyśleć nad nowoczesną metodą korekcji, którą jest Femtolasik Warszawa. Dzięki użyciu lasera znanego jako laser femtosekundowy, da się poprawić jakość widzenia podczas jednego zabiegu. Na czym polega i co należy o nim wiedzieć, by nie mieć żadnych obiekcji co do jego działania?

Autor: IMR advertising by PR
Zasadniczą różnicą pomiędzy użyciem lasera femtosekundowego a tradycyjnie stosowanymi sprzętami jest jego sterowanie przez komputer. Daje doskonałą dokładność, zapobiegając powstawaniu powikłań i wysoce poprawiając końcowe rezultaty. Najpierw tworzony jest płatek, którym na koniec starannie przykrywa się miejsce nacięcia, co zmniejsza okres rekonwalescencji. Laser działa w podczerwieni, a dokładniej mówiąc w ultrakrótkich impulsach, które formują rogówkę (dużo więcej przeczytasz na tej stronie na ). Zabieg jest zupełnie bezbolesny, ponieważ oko zostaje miejscowo znieczulone, toteż pacjent nie czuje dyskomfortu. Kto może skorzystać z zabiegu? Każdy, kto ma wadę od – 10 do + 6 dioptrii. Korygowany jest także astygmatyzm, jeśli nie przekracza 6 dioptrii. Przed zabiegiem wykonywane są badania kwalifikacyjne, jakich zadaniem jest upewnienie się się, że pacjent może mu się poddać.

Ten tekst, który teraz analizujesz zawiera fascynujące informacje, lecz jeśli chcesz zdobyć podobne wiadomości na omawiany temat, to sięgnij po więcej.

Szczegółowa diagnostyka obejmuje między innymi komputerowe badanie wzroku oraz sprawdzenie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Potem pacjent może zadać wszystkie pytania, na jakie chce poznać odpowiedzi oraz jeżeli zakwalifikuje się do zastosowania opisywanego sposobu, może rozpocząć przygotowania do zabiegu. Nie można nosić soczewek kontaktowych na siedem bądź 21 dni przed zabiegiem, 24 godziny wcześniej zaś nie można używać kosmetyków. W dniu zgłoszenia się do kliniki musimy umyć głowę, twarz (polecamy leczenie kanałowe mikroskop) i oczy, nie psikać się perfumami oraz założyć wygodne ciuchy, w których będziemy czuć się komfortowo.

Jeżeli wybierzesz Femtolasik Warszawa, już niebawem możesz zapomnieć o swojej krótko- bądź nadwzroczności, ciesząc się ostrym spojrzeniem bez okularów bądź soczewek. To marzenie wielu osób, które może być urzeczywistnione, zatem znajdź klinikę stosującą zaprezentowaną metodę i rozpocznij nowe życie.