Makijaż do pracy

przez | 9 września 2021
Makijaż do pracy na pewno powinien być stonowany i delikatny. Firmy, w jakich wiąże dress code, często wymagają od swoich pracownic, aby malowały się w sposób ostrożny oraz nie za bardzo rzucający się w oczy.
Dzienny make-up musi być prosty oraz naturalny.

Jak wykonać perfekcyjny makijaż do pracy? Make up (http://www.maleckamakeup.pl/) do pracy musi być wykonany starannie, jednakże nie nazbyt mocny i ekscentryczny. Pierwsze sygnały, które odbiera rozmówca, wysyłane są przez twą twarz i ciało. Jeśli make up (http://maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) bądź ubiór będą niedopasowane do sposobności, z pewnością wywołasz na nim kiepskie wrażenie. Jest to wyjątkowo ważne, gdy mówimy o pracy oraz świecie biznesu.
Kosmetolog

Autor: Clintus
Źródło: http://www.flickr.com
Z tej przyczyny warto zadbać o to, by makijaż był dostosowany do twojego typu urody, ale również okazji i miejsca wykonywania pracy. Musi akcentować naturalne piękno, natomiast skrywać mankamenty urody. Nie musisz codziennie malować się w podobny sposób, lecz istotne, żebyś w makijażu na co dzień uwzględniała parę nieskomplikowanych reguł. Pomogą one ustrzec się makijażowego faux pas i upominającego wzroku szefa. Najistotniejsze jest ukrycie niedoskonałości, takich jak przykładowo popękane naczynka krwionośne lub wypryski. Dzięki temu sprawisz wrażenie osoby schludnej i wzbudzającej zaufanie. W tym pomóc może ci należycie dobrany korektor. Sińce pod oczami a także oznaki utrudzenia nie będą mile spostrzegane w pracy. Postaraj się, aby twój make-up gwarantował efekt promiennej cery. Zrezygnuj z mocnego podkreślania ust.

Według etykiety biznesowej wyraźnie podkreślone wargi świadczą o zmysłowości. Koralową pomadkę lepiej odłóż na wieczór. Miast niej wybierz odcienie brązu lub różu. Przecież w pracy chcesz służyć za przykład profesjonalizmu oraz mądrości.