Make up permanentny – czy to zupełnie się opłaca? Wady i plusy takiego rozwiązania

przez | 9 września 2021
Jeszcze kilka lat temu make up permanentny zwykle nie kojarzył nam się zbyt dobrze – w większości przypadków mieliśmy przed oczyma nieudane eksperymenty gwiazd z lat osiemdziesiątych lub dziewięćdziesiątych – nie da się zaprzeczyć, że z pewnością niejednokrotnie wówczas make up permanentny nie wyglądał najlepiej.

czerwony ford

Autor: photobeppus
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście obecnie bardzo się to zmienia – jeżeli zapoznasz się z najświeższą ofertą gabinetów proponujących taką usługę, być może wtedy sama skusisz się na wykonanie takiego makijażu. Sprawdź, jakie są plusy, a jakie minusy tego rozwiązania!
Plusy makijażu permanentnego
Właściwie każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele czasu należy niejednokrotnie poświęcić żeby wykonać perfekcyjny makijaż. Jeśli pomyślisz, jak dużo czasu spędzasz niemalże każdego dnia przed lusterkiem, wówczas bez wątpliwości okaże się, iż makijaż permanentny (więcej informacji) permanentny ust pozwala na oszczędność naprawdę sporej ilości czasu, który możesz poświęcić przykładowo na zrobienie porządnego śniadania czy po prostu na wyspanie się. Dodatkowo zaoszczędzisz na kosmetykach – jeżeli zdecydujesz się na makijaż permanentny ust, wówczas nie będziesz musiała dodatkowo przeznaczać pieniędzy na szminki, konturówki lub inne kosmetyki niezbędne do zrobienia codziennego makijażu ust.
plastikowe opakowania

Autor: Daniel Oines
Źródło: flickr.com
Wady takiego rozwiązania
Makijaż permanentny ust to oczywiście dość spory jednorazowy wydatek, na który zwykle nie każdy może sobie pozwolić. Zwykle koszt jest oczywiście uzależniony od tego, co konkretnie obejmuje Twój makijaż (www.maleckamakeup.pl/), jednakże właściwie zawsze powinieneś nastawić się na całkiem spory wydatek.

Kłopotem może być również kwestia doboru odpowiedniego rodzaju makijażu – makijaż permanentny ust jest stosunkowo ciężko zasłonić innym, zatem właściwie przez cały czas będziesz musieć chodzić w make upie w jednym, danym stylu.