Laser CO2, rewolucja w regeneracji skóry

przez | 9 lipca 2021
Nietrudno zauważyć, że kryzys omija szerokim łukiem branżę medycyny estetycznej. Należy ona do najszybciej rozwijającej się w Polsce. I mimo, że zabiegi medycyny estetycznej wcale nie są tanie, cieszą się coraz większym powodzeniem. Polki szczególnie polubiły laseroterapię.

Mając na uwadze, że spora część pacjentów nie może pozwolić sobie na wyłączenie z życia zawodowego po zabiegu chirurgicznym – najlepszym rozwiązaniem jest zabieg laserem frakcyjnym CO2.

operacje plastyczne

Autor: Hot Wife and Cuckold Wimp Husband Couple
Źródło: http://www.flickr.com

Innowacyjne lasery (tzw. frakcyjne) fantastycznie sprawdzają się w zabiegach odmładzających. Ale laserem nie tylko ujędrniamy skórę, oraz powodujemy, że odzyskuje utracony blask. Urządzenia są niezastąpione w usuwaniu przebarwień, naczynek, usuwanie blizn Koszalin oraz rozstępów.

O czym warto wiedzieć przed zabiegiem? Bezpośrednio po wizycie możliwa jest tkliwość i uczucie pieczenia. Dodatkowo, w trakcie 1 – 3 dni może wystąpić niewielkie zbrązowienie skóry, związane z procesem usuwania uszkodzonych tkanek. Kilka dni po zabiegu występuje także drobne złuszczenie naskórka. Wówczas wskazane jest stosowanie preparatów z filtrami przeciwsłonecznymi. Wskazane jest stronienie od sauny, gorących kąpieli przez około tydzień czasu oraz unikanie kąpieli słonecznych przez ok 30 dni po zabiegu. Zaś czas gojenia wynosi od 3-6 dni.

Gdzie szukać odpowiednich klinik i salonów?
Najlepszym źródłem informacji jest oczywiście Internet. Wpisując w wyszukiwarkę frazę np. usuwanie naczynek Kraków zobaczymy nie tylko lista okolicznych gabinetów, lecz też strony z opiniami o danej placówce. Warto zaznajomić się z opiniami użytkowników sieci na forach internetowych lub blogach.

Zabiegi medycyny estetycznej są istotne gdy mówimy o pacjentach, którym wady zdecydowanie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Zwykle jest to coś, co skupia wzrok innych – dawne blizny lub rozstępy po ciąży. Jednak „defekt” może też być w niewidocznym miejscu, a posiadacza wpędzać w kompleksy. Kiedy rozważa się wypowiedzi osób, które zdecydowały się, nierzadko po długich latach, na jego usunięcie, trudno nie zauważyć ich ekscytacji. Ci ludzie czują że żyją! Dla zainteresowanych tematem: takie coś (dermamed wrocław).