Kurkuma w kapsułkach, kontra immunocal platinum – a więc, pomoc w zatrzymaniu zdrowia oraz wspaniałej sylwetki

przez | 6 sierpnia 2021
Czym charakteryzuje się kurkuma w kapsułkach i na co jest dobra? A co bywa z immunocal platinum? czym ta rzecz dokładnie jest i na jakie rzeczy oddziałuje? te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo dowiesz się, gdy odczytasz we dokładny sposób nasz nowiutki felieton!

immunocal platinum

Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com
Kurkuma jak każda osoba wie to przyprawa (strona), która przydaje unikatowy smak naszym własnym potrawom. Dużo osób jednak nie wie, iż istnieje możliwość ją również zażywać jako swego rodzaju lekarstwo. Kurkuma w tabletkach to niewiarygodnie ekologiczny specyfik, którego zadankiem bywa wspieranie metabolizmu i doskonałe oddziaływanie na naszą wątrobę. Kurkuma, która to hindusi przezywają „złotym proszkiem”, który to walczy z wolnymi rodnikami i jest silnym antyoksydantem. Posiada także właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe oraza także grzybobójcze, także jak widać jest niewiarygodnie uniwersalna. Jeśli chodzi jednak o kolejną substancję…
Zadankiem immunocal platinum, która to jest odmianą Immunocalu, jest zachowanie pełnej zdrowia równowagi pH, zatrzymanie stabilnego poziomu cukru wewnątrz krwi oraz utrzymanie zgrabnej sylwetki, i również nie wątpiąc w to prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Można go także użytkować, gdy: mamy ponad pięćdziesiąt pięć latek oraz potrzebujemy utrzymać zdrówko i dobre samopoczucie, kiedy mamy problemy z aplikowaniem sobie białka, w regularny sposób ćwiczymy, albo chociażby próbujemy stracić na wadze.

Dobrze jest jednakże zwrócić uwagę na kwotę tych konkretnych dwóch produktów, gdyż za ten pierwszy zapłacimy koło 45 złotych za 240 tabletek, a tymczasem za drugi, zapłacimy w okolicy ponad 300 złotówek za trzydzieści saszetek, które to używamy dwa razy dziennie po jednej.